buty skiturowe SCARPA GEA GREEN, SKI/WALK, TLT, micro system, canting ( jak NOWE )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 72%
2 525 zł

725 zł

Gwarantujemy rozmiar MONDO POINT.

Inne rozmiary mają charakter informacyjny.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK210157
Producent:
SCARPA
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Skiturowe / Freeride / freestyle
Wielkość MONDO:
23;
Wielkość EU:
36,5;
Szkielet w mm:
271 (23cm);
Flex index:
100;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<p>

Buty turystyczne Gea firmy Scarpa to idealne połączenie technologii i stylu. Idealnie spełniając aspiracje kobiet uprawiających turystykę narciarską, Gea ustanawia nowe standardy w butach Alpine Touring dedykowanych specjalnie kobietom.

Technologia osiowo-alpejska jest kluczową cechą Gea: sylwetka skorupy i nowy profil mankietu w rzeczywistości poprawiają lekkość i czułość. Zespół badawczo-rozwojowy opracował kopyto, które idealnie pasuje do anatomii stopy, zapewniając idealne dopasowanie, czułość i najlepsze przenoszenie mocy na narty. Nowy asymetryczny mankiet i spoiler mają zmienną grubość po wewnętrznej stronie. Co więcej, mankiet z podwójnym wtryskiem i język „T-WING” działają w doskonałej synergii dzięki nowej technologii osiowej alpejskiej, poprawiając transmisję krawędzi na nartach i doskonałą kontrolę na zjazdach. Każdy szczegół Gea by SCARPA spełnia wyzwania najnowszych trendów w butach skiturowych. Seria ta została stworzona w celu uzyskania najlżejszej gamy butów narciarskich z 4 klamrami, które jednocześnie zapewniają najlepsze osiągi.

Nowa ultralekka podeszwa Cayman Vibram® zapewnia maksymalną wydajność w zakresie przyczepności i zapobiegania poślizgowi. W rzeczywistości pionowe i poziome rowki zwiększają przyczepność na lodzie i śniegu, zapewniając niesamowitą przyczepność na skalistych nawierzchniach. Gea należy do serii SCARPA® Planet Friendly dzięki Pebax® Rnew, w 100% organicznemu, odnawialnemu surowcowi, który zapewnia idealną równowagę pomiędzy wydajnością, lekkością i komfortem. Każdy szczegół, zarówno techniczny, jak i estetyczny, został opracowany specjalnie dla kobiet.

- Osiowa technologia alpejska

- Ultra lekka podeszwa Cayman / Vibram®

- Technologia podwójnego wtrysku: język „T-Wing”.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również