buty narciarskie HEAD ADAPT EDGE LTD 110, adaptive fit tech, easy entry, energy frame ( jak NOWE )
wyprzedane
Rabat 63%
1 650 zł

625 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK210170
Producent:
HEAD
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain

Head Adapt Edge Ltd 110 to buty zadedykowane średniozaawansowanym i zaawansowanym narciarzom, którzy preferują dynamiczną jazdę.

Buty posiadają szeroki rzep oraz 4 aluminiowe klamry Spine Tech, które charakteryzują się elastyczną konstrukcją, umożliwiającą lepsze dopasowanie do kształtu skorupy – niezależnie od stopnia dopięcia. 4 klamry z mikroregulacją (w tym 2 z makroregulacją) oraz przesuwana zębatka gwarantują jeszcze lepsze trzymanie nogi i precyzyjniejszy przekaz energii na narty. Górne klamry posiadają również podwójną siłę dopięcia, czyli dźwignię, która zmniejsza siłę potrzebną do zapięcia buta.

Podwójny Canting, czyli regulacja bocznego nachylenia cholewki do wewnątrz lub na zewnątrz, umożliwia bardziej precyzyjne dopasowanie buta do indywidualnej anatomii narciarzy. Regulowany flex, znajdujący się z tyłu buta, pozwala na ustawienie jego sztywności do indywidualnych preferencji użytkownika, natomiast regulowany spojleri umożliwia zmianę profilu cholewki (wystarczy przesunąć spojler do góry lub w dół).

Model Head Adapt Edge Ltd 110 posiada również technologię Adaptive Fit – jedno przekręcenie śruby pozwala zmienić szerokość skorupy buta. Konstrukcja skorupy Easy Entry ułatwia zakładanie butów, a technologia Soft Walk ułatwia poruszanie się także poza stokiem. Dodatkowym atutem butów jest ich design – transparentna skorupa doskonale wpisuje się w najnowsze trendy.