narty damskie ATOMIC CLOUD 9 nine, piste rocker, black, woodcore + Atomic Lithium 10
wyprzedane
Rabat 79%
2 125 zł

450 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220138
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic L 10 lithium
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Linia nart dla kobiet Cloud firmy ATOMIC oferuje narty o wysokich osiągach, bez kompromisów w zakresie łatwości użytkowania.

CLOUD 9 to bestseller w tej kolekcji nart zjazdowych. W rzeczywistości oferuje wydajność z poziomem tolerancji dla większej dostępności.

Dzięki wysokowydajnej konstrukcji ze ścianami bocznymi na całej długości i warstwą tytanu, a także innowacyjnej technologii Servotec Light, możesz jeździć na nartach i robić postępy przy minimalnym wysiłku.

Technologia Servotec działa jak wspomaganie kierownicy w nartach, zapewniając stabilność i amortyzację. Twoje skręty będą łatwiejsze, odniesiesz korzyści z maksymalnej stabilności podczas przyspieszania i doskonałej amortyzacji w każdych warunkach śniegowych. Przystępna narta o wysokich osiągach, która pomoże Ci przejść na wyższy poziom przy mniejszym zużyciu energii. Ponadto jej elegancki, dyskretny styl nie umniejszać jego właściwości.

Cechy:

  • Światło Servotec
  • Pełna ściana boczna
  • Rdzeń Densolitowy
  • Stabilizator tytanowy
  • Rocker na stoku

Budowa:

- Servotec Light: Od niemieckiego słowa „Servolenkung”, które oznacza wspomaganie kierownicy. Z rowkiem w górnej części narty i wkładką elastomerową. Cholewka znajduje się pod ciśnieniem, co powoduje ściskanie elastomeru, z którym jest połączona, dlatego cała narta jest obciążona sprężyną i gotowa do skrętu. Kiedy narty wchodzą w zakręt, kompresja w rdzeniu elastomeru rozluźnia się niczym sprężyna, pociągając za sobą cholewkę i aktywnie przyczyniając się do elastyczności narty. Na szybkich prostych liniach cholewka i elastomer pochłaniają nierówności i rowki na zboczu, a nawet mogą kompensować ujemne wahania.

- Pełna ściana boczna: Ściany boczne rozciągają się na całej długości narty, zapewniając precyzyjne prowadzenie - Rdzeń Densolite: Rdzeń z pianki pochłania wibracje, zapewniając jednocześnie dużą zwinność i swobodną jazdę na nartach - Tytanowy stabilizator: warstwa tytanu pod rdzeniem, dla lepszej absorpcji wstrząsów i większa elastyczność w wyjątkowych zakrętach - Odporna warstwa wierzchnia zapewniająca dodatkową trwałość - Rocker na trasie: 90% camber, 10% rocker