narty ATOMIC REDSTER S7 2019 woodcore, titanium + Atomic FT 12
wyprzedane
Rabat 84%
3 350 zł

550 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220154
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic FT 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Wielu silnych narciarzy szuka w sezonie nart do jazdy na stoku i okazjonalnych zawodów slalomowych. Redster S7 jest idealny do tego zadania.

Jest to czołowy model na trasach Atomic z promieniem slalomowym do krótszych i ciasnych zakrętów. Konstrukcja Dura Cap Sidewall, rozciągająca się od podstawy do górnego arkusza, zbiera mniej wgnieceń i wgnieceń na górnym arkuszu i ścianach bocznych. Posiada również rdzeń Power Woodcore i jest zasilany tytanem, co zapewnia amortyzację i stabilność. Wynik?

Niesamowita przyczepność krawędzi, płynne, precyzyjne prowadzenie i duża prędkość w dniu wyścigu.

Detale:

- Ściana boczna Dura Cap

- Mocny rdzeń drewniany

Strukturalna warstwa wierzchnia

- Zakończenie podstawy Pucharu Świata

- Zasilany tytanem

- Flex Trak

Dura Cap Sidewall: Ściana boczna od podstawy do górnej warstwy, zapewniająca kontrolowane przenoszenie mocy i doskonałe trzymanie krawędzi. Zaokrąglony kształt ścianki bocznej Dura Cap jest mniej odporny na wgniecenia i wgniecenia, co zapewnia fantastyczną trwałość nart we flotach demonstracyjnych i wypożyczanych.

Zasilany tytanem: Warstwa tytanu nad i pod rdzeniem zapewnia doskonałą amortyzację, dużą stabilność jazdy i wysoką elastyczność skrętną.

Power Woodcore: sportowy, dynamiczny rdzeń z drewna jesionowego i topoli, który dodaje mnóstwo stabilności i tłumi wibracje przy dużych prędkościach.