narty damskie ATOMIC VANTAGE 90 W CTi, blue, Light Woodcore, Carbon Tank Mesh + Atomic FFG 12
Używane wyprzedane
Rabat 55%
3 825 zł

1 725 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220199
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic FFG 12
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Posiadanie dobrze zaokrąglonej pary kijów jest tym, czego pragnie wielu narciarzy. Weźmy na przykład Vantage 90 CTI. Te dzieci są lekkie, a jednocześnie trwałe i responsywne, a jednocześnie mocne dzięki sprytnemu połączeniu profilu rockera, rdzenia Powerwood firmy Atomic, siatki węglowej i szkieletu Titanal. Rezultatem jest precyzyjna obsługa w lżejszym opakowaniu. Aby uzyskać responsywny zestaw, który będzie działał niezależnie od tego, gdzie będziesz skakał, załóż parę nart Atomic Vantage 90 CTI.

-Power Woodcore 2.0 – sportowy, dynamiczny rdzeń z drewna jesionowego i topolowego, który dodaje mnóstwo stabilności i tłumi wibracje przy dużych prędkościach.

-Titanium Backbone 2.0 - Ultralekka wkładka Titanal, która biegnie od połowy łopaty do połowy ogona i zapewnia wyjątkową stabilność i wilgoć.

-Carbon Tank Mesh - dostępna wyłącznie w Atomic, ta super sztywna tkanina węglowa umożliwia mocniejsze narty, które ważą mniej.

-Atomic Topsheets – Lekkie i bardzo odporne (wykonane w 50% z oleju rzepakowego).

Strukturalny arkusz górny

-Atomic Firewall - narty z serii Vantage wykorzystują wyjątkowo grube bloki ścian bocznych, aby stłumić wibracje i lepiej przenosić moc podczas krawędzi.

-Atomic Base – spiekane podstawy z serii 7000, które są szybkie na każdym śniegu, wytrzymują wszystko i są łatwe w utrzymaniu.

-Atomic Edges – Hartowana stal zapewnia trwałość i doskonałe trzymanie krawędzi.