narty freeride DYNASTAR CHAM 2.0 PRO, double rocker, partial TWINTIP + Look Xpress 11 ( TOP stan )
Używane wyprzedane
Rabat 49%
2 025 zł

1 050 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220253
Producent:
DYNASTAR
Wiązanie:
Look Xpress 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Narty Dynastar Cham 2.0 Pro są przeznaczone dla dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych średniej wielkości. Są wystarczająco zwinne, aby pokonywać nierówności i wystarczająco szerokie, aby ścigać przyjaciół w puchu. W połączeniu z super bezpiecznymi i doskonale zintegrowanymi wiązaniami Xpress 11, ten zestaw jest idealnym wyborem dla następnej generacji, aby przenieść freeskiing na wyższy poziom.

-Tip & Tail Rocker - Najbardziej wszechstronny profil rockera Dynastar obejmuje rozszerzony camber pod stopą, umiarkowany rocker na czubku i lekki rocker na ogonie. Camber zapewnia zwiększoną energię, amortyzację i trzymanie krawędzi, podczas gdy umiarkowany rocker na dziobie i lekkim rockerze na ogonie zapewnia instynktowną inicjację skrętu, łatwą manewrowość i swobodne unoszenie się na wodzie.

-Progresywne 5-punktowe taliowanie - Łatwe manewrowanie i ślizganie się dzięki szybkiej i łatwej inicjacji skrętu oraz mocnym rzeźbom na twardym śniegu.

-Paulownia Wood Core – drewniane rdzenie Paulownia zmniejszają wagę nart o 25%. Dynastar łączy ten lekki drewniany rdzeń z laminatami z włókien opracowanymi przez Dział Wyścigów, gwarantując moc, mniej męczące, stabilność i wydajność, zarówno podczas turystyki, jak i jazdy na nartach all-mountain.