narty FISCHER XTR RACE RT, woodcore, piste rocker + Fischer RS 10
Używane wyprzedane
Rabat 67%
1 650 zł

550 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220320
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer RS 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
All mountain / All round / Gigantowe / Slalomowe
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<p>

Narty Fischer XTR Race RT to narty naprawdę wszechstronne, dlatego są łatwo dostępne zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących narciarzy. Te narty Fischer robią na stoku dokładnie to, czego oczekujesz. Narty są łatwe w obsłudze i charakteryzują się dużą wybaczalnością w przypadku popełnienia błędu podczas jazdy. Narty są odpowiednie, jeśli chcesz wykonać wiele wygodnych zjazdów. Te narty Fischer zostały opracowane z drewnianym rdzeniem.

Łatwe w prowadzeniu przy każdej prędkości, te narty są odpowiednie dla wszystkich średniozaawansowanych narciarzy. Te narty inspirowane wyścigami zdecydowanie wolą trasy ratrakowe od tras w puchu. Zostały zaprojektowane z myślą o idealnym trzymaniu krawędzi na stoku.

Sportowa, cicha na zakręcie i łatwa do opanowania w każdej sytuacji. To wyróżnia te narty. Idealny dla zaawansowanych i dobrych narciarzy, którzy lubią sportową jazdę na krawędziach, ale chcą także cieszyć się fazami poślizgu.

Ski Fischer XTR Race - zwrotne, prawdziwe narty slalomowe zapewniające specjalne kopnięcie, o wyjątkowej sztywności skrętnej i przyczepności górnej krawędzi na lodzie dzięki konstrukcji Sidewall i rockerowi On Piste.

Zaprojektowane z myślą o doskonałym trzymaniu krawędzi na stoku