narty HEAD SUPERSHAPE E-SPEED 2022, Kers, Era 3.0 S, grip walk + Head PRD 12
wyprzedane
Rabat 85%
4 475 zł

675 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220380
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Head PRD 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
All mountain / All round / Gigantowe / Slalomowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Wyczynowe narty all-mountain Supershape e-Speed są idealne dla doświadczonego zawodnika jeżdżącego na stoku, który szuka zwinnych skrętów i łatwego prowadzenia, niezależnie od tego, jak długi będzie dzień spędzony w górach. Rower e-Speed jest wyposażony w nową innowacyjną technologię EMC firmy HEAD, która redukuje wibracje i zwiększa stabilność, zapewniając ogólnie płynniejszą jazdę. Ponadto narty wyposażone są w technologię grafenową HEAD, która zapewnia zoptymalizowany rozkład ciężaru oraz doskonałą równowagę i kontrolę.

Podobnie jak reszta silosu Supershape, e-Speed spełnia wszystkie potrzeby doświadczonego zawodnika poszukującego nart, którym może bezwarunkowo zaufać.

EMC: Obwód zarządzania energią. To jakiś szaleńczy naukowiec – a jeśli znamy Head, będzie on jeździł niesamowicie dobrze na śniegu. Zasadniczo EMC usuwa złe wibracje

ERA 3.0 S: Dzięki ERA 3.0 S te narty stanowią połączenie all mountain carvingu, technologii wyścigowej oraz nowego gradientu mechaniki skrętu i możliwości nart, które z pewnością zaimponują narciarzom na wielu poziomach.

Speed Rocker: Nieznaczny wzrost narty ze standardową komorą, co oznacza świetne osiągi, łatwą inicjację skrętów i dużą wszechstronność na miękkim śniegu. 10% rocker, 90% camber.

Baza UHM C o strukturze wyścigowej: Najwyższa jakość, najszybsza baza i wykończenie znane człowiekowi. Technicy, którzy budują narty dla naszych Rebeliantów Pucharu Świata, używają tych samych materiałów i maszyn, aby umieścić w Twoich nartach tę przerażająco szybką podstawę i konstrukcję.

Grafen: Zrównoważona mieszanka lekkiego grafenu i dodatkowych warstw tytanu.

Konstrukcja WC Sandwich: Pionowy rdzeń z laminowanego drewna jest otoczony przez fenolowe ściany boczne i najlepszy tytan. To najszybsza konstrukcja na świecie.