narty freeride HEAD COLLECTIVE 105, blue, partial TWINTIP + Marker Squire 11
wyprzedane
Rabat 60%
4 025 zł

1 625 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220412
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Marker Squire 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Te chore wstawki na czubku i ogonie nie są tylko na pokaz; są częścią innowacyjnego systemu stabilizacji końcówek i ogonów firmy Head (TTS). TTS zmniejsza ciężar nart, jednocześnie zwiększając wytrzymałość na skręcanie, aby zredukować budzące strach drgania na czubkach i ogonach, które pojawiają się podczas jazdy w zmiennych warunkach śniegowych. W połączeniu z niezależnym systemem zawieszenia ISS na czubku, ogonie i pod stopą oraz rockerem końcówek AllRide, TTS sprawia, że seria Collective jest niesamowicie responsywna i stabilna w każdych warunkach śniegowych. Dzięki super wytrzymałym ściankom bocznym TuffWall i konstrukcji Sandwich Cap, narty Head Collective 105 zapewniają bombową wydajność wszędzie tam, gdzie zdecydujesz się je zabrać.

AllRide Rocker – Rocker, który równie dobrze radzi sobie na kuloodpornym śniegu, jak i na puchu. W tym profilu zastosowano wczesny wzrost czubka oraz regularny camber na całej długości narty. 20% rocker / 80% camber.

Konstrukcja Sandwich Cap – Head bierze podstawową konstrukcję z kanapki Pucharu Świata i dodaje czapkę, która po prostu zawija się nad górną krawędzią ściany bocznej, aby narty były bardziej odpowiednie do narciarstwa all-mountain. Konstrukcja typu bomber z zaokrągloną górną krawędzią sprawia, że są to niesamowite narty all-mountain.

ISS (Independent Suspension System) – elastomerowe tłumiki drgań umieszczone w czubku, ogonie i pod stopą. Elastomery wyciszają wibracje powszechnie kojarzone z nartami typu rocker. Pod stopami wibracje są tłumione, aby zapewnić narciarzowi płynną jazdę.

TTS (Tip and Tail Stabilizer System) – TTS to stabilizujący egzoszkielet, który tłumi wibracje zwykle odczuwane w wyniku rockerowych czubków i piętek, a także zmniejsza ogólną masę huśtawki i tworzy narty o zabawnym, ale wysokim poziomie wydajności. System składa się z elastomerowej wkładki kontrolującej wibracje, a także egzoszkieletu z włókna szklanego zapewniającego stabilność i wytrzymałość na skręcanie. Ta kombinacja nie tylko redukuje wibracje, ale także zapewnia lepszy rozkład nacisku przy wejściu i wyjściu z zakrętu, minimalizując boczne ugięcie narty.