narty damskie HEAD EASY JOY 2020 LYT, graphene, power fiber jacket, grip walk + Tyrolia SLR 9
wyprzedane
Rabat 74%
1 675 zł

450 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220413
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Tyrolia SLR 9.0
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Narty Head Easy Joy to świetna propozycja dla kobiet, które chcą odejść o krok od wypożyczalni i rozwijać się na własnym sprzęcie. Narty stworzone specjalnie dla kobiet, Easy Joy, wyposażone są w technologię Head LIBRA Camber, technologię, która obniża camber nieco niżej, zapewniając bardziej wybaczające zakręty.

Konstrukcja Head ERA 3.0 łączy wczesny wzrost nosa narty z progresywnym taliowaniem, dzięki czemu Easy Joy łatwo jest założyć na krawędź. Konstrukcja rdzenia Graphene sprawia, że narty są lekkie, co oznacza, że narty są łatwiejsze w obsłudze i nie męczą Cię tak szybko, jak niektóre cięższe odpowiedniki.

Te narty radzą sobie najlepiej z pokonywaniem tras przez cały dzień, ale Allride Rocker pozwala nartom dobrze spisywać się w zmiennych warunkach śniegowych, a Easy Joy nie boi się okazjonalnych wypadów poza szlak. Celem jazdy na nartach jest dobra zabawa, a jest to znacznie łatwiejsze, gdy narty, na których jeździsz, współpracują.

Easy Joy zyskała swoją nazwę, a na tych nartach łatwo jest znaleźć radość. Jeśli szukasz nart dających pewność siebie, które pomogą Ci robić postępy i cieszyć się niezliczonymi długimi dniami na stoku, nie szukaj dalej niż Head Easy Joy.

CECHY

  • Konstrukcja LYT Tech
  • ERA 3.0
  • Konstrukcja kurtki z włókna Power
  • Rdzeń syntetyczny
  • Strukturalna podstawa UHM C
  • Rocker Allride