narty K2 KONIC RX, white/blue, ALL TERRAIN rocker, Woodcore + Marker M3 12 TCX ( TOP stan )
wyprzedane
Rabat 62%
2 225 zł

850 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220462
Producent:
K2
Wiązanie:
Marker M3 12 TCX
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
All mountain / All round / Gigantowe / Slalomowe
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Świetne narty w przystępnej cenie, poznaj Konic RX firmy K2. Narty są zbudowane w oparciu o technologię Konic firmy K2, która utrzymuje światło środkowe, jednocześnie wzmacniając krawędzie, zapewniając solidną kontrolę krawędzi i stabilność. Kształt All Terrain Rocker pomaga utrzymać czubki nad miękkim śniegiem i nierównym terenem, jednocześnie poprawiając zwrotność.

Wreszcie, mieszana konstrukcja ścian bocznych i czapki poprawia trwałość, zapewniając płynną jazdę przez cały dzień. Oszczędzaj pieniądze i nadal baw się dobrze dzięki nartom Konic RX.

All-Terrain Rocker: Zaprojektowany dla wszystkich poziomów umiejętności, All-Terrain Rocker zapewnia wszechstronność i łatwość w każdych warunkach śniegowych. Ten profil ma podwyższony dziób, zapewniający zmienne osiągi na miękkim śniegu, a także wygięcie pod stopą zapewniające moc, energię i trzymanie krawędzi w trudniejszych warunkach.

Technologia Konic: Lżejsza pośrodku, zapewniająca mniejszą masę i zwinność; gęstszy na obwodzie, co zapewnia skoncentrowaną moc i precyzję na krawędziach.

Composite Core: Rewolucyjna konstrukcja rdzenia, która rozkłada ciężar na obwodzie narty, zapewniając moc, siłę i stabilność bezpośrednio nad krawędzią, jednocześnie zmniejszając ciężar wahadłowy od środka i na końcach, co zapewnia większą łatwość i kontrolę.

Laminat metalowy: Zbudowana od podstaw konstrukcja z laminatu metalowego składa się z naprzemiennych warstw włókna szklanego i tytanu powyżej i poniżej rdzenia. Laminaty metalowe zapewniają niezachwianą, wilgotną i dokładną wydajność, idealną dla narciarzy doświadczonych i zaawansowanych.

Hybritech Sidewall: Hybritech to unikalne połączenie konstrukcji ścian bocznych i czapek. Łączy to w sobie dokładność, moc i wydajność ściany bocznej pod stopą z lekkością i płynną inicjacją skrętu konstrukcji czapki.