narty VOLKL RACETIGER RC 2022 black, grip walk, full sensor woodcore, tip rocker + Marker Motion 10
Używane polecamy wyprzedane
Rabat 56%
3 550 zł

1 575 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220583
Producent:
VOLKL
Wiązanie:
Marker motion 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Bestsellery:
Bestsellery

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Racetiger RC z rockerem na końcówkach umożliwia super sportowe długie skręty i duży komfort jazdy. Ta fantastyczna kombinacja jest możliwa dzięki integracji UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel i sidecutów ze starannie dopasowaną geometrią flexu i końcówki.

UVO znacząco tłumi wibracje nart. Konstrukcja 3D.Glass składa się z warstw włókna szklanego, które biegną trójwymiarowo po narcie zamiast zwykłej poziomej taśmy. Pozwala to na większy pop, a także ostrą zmianę krawędzi i niezawodne trzymanie krawędzi.

UVO 3D: UVO to pierwszy swobodnie obracający się tłumik drgań, w którym zastosowano najnowocześniejszą technologię tłumienia drgań w celu zminimalizowania zakłócających wibracji nart.

3D.GLASS to rozwój firmy Völkl mający na celu dalszą poprawę ogólnych parametrów i stabilności nart, nawet w krytycznych warunkach śniegowych.

FULL SIDEWALL / MINI CAP: Pełna konstrukcja ścian bocznych z zakładką mini cap, aby zapewnić najlepszą trwałość.

ZASILANE STALI: Warstwa stali w narcie zapewnia bardzo dobrą trwałość, kontrolowaną elastyczność i płynną jazdę przy większych prędkościach.

FULL SENSOR WOODCORE: Konstrukcja z pełnym czujnikiem wykonana jest z twardego drewna w obszarze wiązania, ale - w przeciwieństwie do drewnianego rdzenia Speedwall - pod śrubami i na zewnątrz z jaśniejszego drewna. Skutkuje to bardzo sportowymi i zwinnymi właściwościami narciarskimi.