narty VOLKL DEACON 74 2022, Uvo 3D, grip walk, full sidewall, xtd tip tail rocker + Marker Motion 12
wyprzedane
Rabat 50%
4 050 zł

2 025 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220632
Producent:
VOLKL
Wiązanie:
Marker motion 12
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Deacon 74 na nowo definiuje sposób, w jaki doświadczasz stoków. Łączy w sobie koncepcję rywalizacji z zabawą i pozwala na super zwinne i ciasne zakręty z maksymalną kreatywnością. Konstrukcja 3D.Glass z wielowarstwowym drewnianym rdzeniem Speedwall, pełnym tytanem i podstawą P-Tex 4504 jest zaokrąglona pełną ścianą boczną. UVO 3D pochłania wibracje, zapewniając niezwykle płynną jazdę.

Technologie:

rMotion2 GW: rMotion2 GW ze znacznie poprawionym przeniesieniem mocy i łatwiejszą kontrolą nart. Zorientowany na wyścigi rMotion2 GW to kompletny system, którego znacznie lżejsza płyta wyścigowa zapewnia optymalną elastyczność i przyczepność.

UVO 3D: UVO to pierwszy swobodnie obracający się tłumik drgań, w którym zastosowano najnowocześniejszą technologię tłumienia drgań, aby zminimalizować zakłócające wibracje nart. Teren pod nartami nieuchronnie generuje wibracje, które z kolei wprawiają łopatę w ruch. To znacząco zakłóca płynność jazdy na nartach i utrudnia trzymanie krawędzi. Rewolucyjna technologia UVO przeciwdziała temu, poprzez sprawdzone tłumienie w postaci zmniejszonych wibracji w kierunku poziomym i pionowym oraz wzdłuż narty.

3D.GLASS: rozwój firmy Völkl mający na celu dalszą poprawę ogólnych osiągów i stabilności nart nawet w krytycznych warunkach śniegowych. W porównaniu do klasycznych konstrukcji szklanych, trójwymiarowe i wielokrotnie złożone warstwy szkła w dziobie i w obszarze ogona zapewniają lepsze trzymanie krawędzi i żywsze odbicie na zakrętach.

Speedwall Multilayer Woodcore: Ściana boczna jest laminowana z wyjątkowo stabilnymi warstwami drewna po bokach rdzenia warstwowego. W połączeniu z bardziej elastycznym, lżejszym drewnem wbudowanym w środek konstrukcji z rdzeniem warstwowym zapewnia wiele korzyści.

Full Titanal: tytanowa konfiguracja sprawia, że narty są zwinne i dynamiczne. Z szybkiej reakcji tej konstrukcji korzystają szczególnie miłośnicy twardego, szybkiego i agresywnego stylu jazdy.

Rocker Tip & Tail XTD