narty ATOMIC VANTAGE RIVAL 83, yellow/white, dual sidecut, all mountain rocker, TWINTIP + Atomic XTO 10
Rabat 76%
2 425 zł

600 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY220716
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic XTO 10
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
All mountain / All round / Freeride / Freestyle / Twintip
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Te narty mają idealny kształt, elastyczność i szerokość dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy freeski. Rzeźbią wyjątkowo dobrze, a drewniany rdzeń i obniżona ścianka boczna zapewniają świetne wchodzenie i wychodzenie z zakrętów. Zrobiłyby się też zabójcze narty do parków terenowych z dobrym popem, jeśli nie przepadasz za tym całym symetrycznym kształtem (te same wymiary na czubku i ogonie). Dzięki szerokości 83 mm Rival świetnie radzi sobie w każdych warunkach śniegowych, a All Mountain Rocker zdecydowanie poprawia wydajność w głębokich warstwach.

Idealny docelowy narciarz: Stopniowy średniozaawansowany: Ten narciarz przesuwa granice swojej odznaki na poziomie średniozaawansowanym, zbaczając ze szlaku i zastanawiając się, jak zapewnić sobie wygodę przy wyższych prędkościach w zmiennym terenie.

Podstawa UHM: Trwała podstawa niewymagająca konserwacji. Możesz go nawoskować na wiosenną błoto pośniegowe, poza tym możesz skoncentrować się na innych rzeczach.

Atomic All-Mountain Rocker: 75% camber pod stopą, 15% rocker na czubkach i 10% rocker na ogonie. 100% wszechstronności w każdych warunkach narciarskich, od puchu po muldy lodowe.

Hybrydowa konstrukcja Cap/Sandwich: Te narty posiadają konstrukcję Cap na czubku i ogonie, co zwiększa trwałość i ogranicza odpryskiwanie warstwy wierzchniej, a także posiada konstrukcję typu Sandwich pod stopą, zapewniającą lepsze trzymanie krawędzi i moc na zakrętach. To najlepsze z obu światów.

Ściana boczna ABS: ABS zapewnia lepsze trzymanie krawędzi niż inne materiały i typy konstrukcji. Będzie także skuteczniej wytrzymywać uderzenia o skały i elementy terenu (szyny, skrzynie, Twój przyjaciel) w porównaniu z konstrukcją typu cap.

Rdzeń drewniany: Standardowy rdzeń, który przez cały czas zapewniał najlepszą wydajność i trwałość. Każdy model może mieć swój własny poziom gęstości, który pomaga określić elastyczność i maksymalną prędkość, ale każda narta z drewnianym rdzeniem będzie solidna.