narty dla dzieci/juniorskie FISCHER RC4 JR SUPERIOR, air carbon + Fischer FJ 7
wyprzedane
Rabat 60%
1 125 zł

450 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY221661
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer FJ 7
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ nart:
Gigantowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Fischer RC4 Superior to zaawansowane narty wyścigowe, które pokroją trasę wyścigu na strzępy. Te narty nie mają „certyfikatu FIS” do oficjalnych wyścigów, ale świetnie nadają się na narty treningowe lub all-mountain. Są to narty o konstrukcji sidewall o wyjątkowej sztywności skrętnej, dzięki czemu każdy młodszy zawodnik będzie w stanie z łatwością chwycić lód. Do nart zamontowana jest płyta wyścigowa, która zapewnia większą dźwignię i kontrolę podczas carvingu. Dołączona płytka wyścigowa współpracuje wyłącznie z dowolnymi wiązaniami Fischer of Tyrolia/Head, a zakres długości podeszwy buta wynosi 241-342 mm. Nalej trochę wosku na te patyki i ruszaj w drogę!

Prędkość: Zawodnik: Zawsze przekraczający granicę maksymalnej prędkości, ci narciarze czasami wpadają w kłopoty ze strony Ski Patrol i zawsze są najszybszymi narciarzami w górach.

Wykończenie wyścigowe: Krawędzie i podstawy są przygotowane z myślą o precyzji na poziomie wyścigów Pucharu Świata. Podstawy są szlifowane możliwie płasko przy użyciu nowoczesnego sprzętu do tuningu i mają delikatną strukturę ułożoną w celu zmniejszenia tarcia.

Konstrukcja typu Sandwich (SW): SW oznacza, że boki nart są pionową ścianą, a nie zaokrągloną konstrukcją Cap w większości nart. Ponieważ żaden materiał nart nie musi wywierać siły utrzymującej kształt na krawędziach, narty SW są sztywniejsze niż ich odpowiedniki Cap. Większość ludzi uważa, że narty SW są amortyzujące, czyli bardziej przyczepne do śniegu, lepsze przy dużych prędkościach w zakrętach GS i doskonale radzą sobie z pokonywaniem grudkowego lub wzburzonego śniegu.

Rdzeń drewniany: Standardowy rdzeń, który przez cały czas zapewniał najlepszą wydajność i trwałość. Każdy model może mieć swój własny poziom gęstości, który pomaga określić elastyczność i maksymalną prędkość, ale każda narta z drewnianym rdzeniem będzie solidna.

Spiekana podstawa: Materiał użyty do podstawy jest twardszy, a zatem trwalszy niż inne opcje (wytłaczany). Aby uzyskać najlepszą wydajność, materiał ten należy regularnie woskować.

Rdzeń/podwozie z włókna węglowego: ultralekki i wyjątkowo mocny, zaawansowany technologicznie materiał z przemysłu lotniczego. Poprawia obsługę i wydajność.

Racing Lifter Plate: Aby uzyskać dodatkową moc krawędzi, narty są wyposażone w płytkę, do której bezpośrednio mocuje się wiązania. Płytka zapewnia narciarzowi dodatkową siłę nacisku na podwijanie narty na krawędzi i utrzymywanie jej, szczególnie na twardym śniegu i lodzie. Tego typu płytki są zwykle spotykane w nartach wyścigowych i innych nartach wyczynowych, które specjalizują się w przygotowanych biegach.

Metalowe ochraniacze końcówek: te narty mają wytrzymałe osłony końcówek wykonane z metalu, które pomagają zapobiegać odpryskom i uszkodzeniom końcówek, co zapewnia zarówno wydajność, jak i walory estetyczne.