narty dla dzieci/juniorskie HEAD SUPERSHAPE TEAM + Tyrolia SP 7.5
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 60%
1 125 zł

450 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY221680
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Tyrolia SP 4.5 / Tyrolia SP 7.5
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
107;
Parametry:
96-67-86 (107cm);
Promień:
8,2 (107cm);
Środek:
67 (107cm);

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<p>

Narty Supershape Team dla juniorów to doskonałe narty wszechstronne, zapewniające szeroki zakres umiejętności. Dziecięce są znacznie lżejsze od dorosłych, więc ogólnie ich narty są również bardziej miękkie i lżejsze (z wyjątkiem kilku). Te narty będą oferować dwa ważne czynniki: łatwość skręcania i trwałość. Rocker Era 2.0 sprawia, że te narty są niezwykle łatwe w manewrowaniu, co jest kluczem do nauki podstaw jazdy na nartach. Dzieciak może nie dźwiga zbyt dużych ciężarów, ale wiemy, że może być trudny we wszystkim, co posiada. Firma Head upewniła się, że wytrzymają one próbę czasu dzięki wytrzymałej teksturowanej warstwie wierzchniej i ochraniaczom końcówek.

Idealny docelowy narciarz: rozwijający się młody narciarz: od początkujących narciarzy po zaawansowanych młodych narciarzy, którzy wciąż muszą się wiele nauczyć o nartach. Czasami jeżdżą szybko i świetnie się bawią, ale w niektórych obszarach gór nie czują się komfortowo.

Era 2.0 Rocker: Młodszy brat Era 3.0 ma wszystko, co Era 3.0 ma do zaoferowania, jeśli chodzi o design, wydajność i geometrię. Zasadniczo na czubkach znajduje się rocker z wczesnym wzrostem i bardziej progresywny promień skrętu, dzięki czemu narty są bardzo łatwe do skręcania dla dzieci w każdym wieku.

Konstrukcja Cap: Wierzchnia warstwa tych nart układa się na krawędzi, tworząc czyste i zaokrąglone wykończenie boku narty. Ten styl konstrukcji zwiększa sztywność skrętną i pomaga zmniejszyć odpryskiwanie warstwy wierzchniej, gdy narty uderzają o siebie.

Teksturowana powierzchnia: Idealna do ochrony przed zużyciem powierzchni nart. Teksturowane powierzchnie nart (zwane również wierzchnią warstwą skóry węża) to szorstkie powierzchnie nart, które ukrywają lub odpychają zadrapania, dzięki czemu narty wyglądają jak nowe długo po tym, jak nie są. Pierwotnie zaprojektowana z oczywistych powodów do wypożyczania nart, obecnie jest dostępna w szerokiej gamie nart sprzedawanych w sprzedaży detalicznej, ponieważ każdy lubi, gdy ich narty ładnie wyglądają.

Aktywny Camber: W świecie wczesnego pochylenia, rockera i odwróconego camberu nadal istnieje zapotrzebowanie na tradycyjne narty z pełnym camberem. Przyczepność krawędzi i stabilność nie mają sobie równych na przygotowanym śniegu. Te narty zapewniają maksymalną przyczepność na śniegu, dzięki czemu pomagają narciarzom jeździć na twardym podłożu lub po prostu preferować „czucie” tradycyjnych nart z camberem.

Ochraniacze końcówek: Plastikowe ochraniacze na czubkach zwiększają trwałość nart i zmniejszają prawdopodobieństwo rozwarstwienia. Końcówki nart są najbardziej podatne na pękanie, chroń je za pomocą ochraniaczy, a Twoje narty będą Ci służyć przez długi czas. Jeśli ochraniacze końcówek ulegną uszkodzeniu, nie jest to tak poważny problem, jak gdyby stało się to z samymi nartami.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również