deska snowboardowa HEAD ROCKA FW 4D 2019, BLACK/red, Woodcore, Framewall, ROCKER
Delivery
Używane W MAGAZYNIE ZNIŻKA uszkodzone
Rabat 45%
1 300 zł

725 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SN220064
Producent:
HEAD
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Rocker
Długość:
159;
Parametry:
29-25-29 (159cm);

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z wyborem w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE.

Deska snowboardowa Head Rocka 4D to idealny produkt dla początkujących riderów, którzy poszukuja pierwszej deski snowboardowej w wariancie budżetowym (to doskonała alternetywa dla wypożyczenia sprzętu).

Model ten w założeniu jest deską znacznie bardziej wytrzymałą niż nominalne produkty.

Z tego tytułu otrzymujesz model znacznie bardziej odporny na wszelkie uderzenia i otarcia, które są wkalkulowane w pierwsze dni na stoku.

To symetryczna deska snowboardowa oparta na profilu Rocka, czyli mamy tu do czynienia z rockerem pod wiązaniami oraz krótkim, płaskim odcinkiem pomiędzy wiązaniami, który wybaczy twoje błędy na stoku i będzie świetnie się sprawował podczas jazdy tuż po świeżym opadzie śniegu.

Ten profil zapewni ci stabilność i przewidywalność w prowadzeniu deski gwarantując same dobre dni na stoku.

Deska snowboardowa Head Rocka 4D w swojej budowie opiera się na całej długości na rdzeniu Poplar Core z wyselekcjonowanego drewna topoli, który zapenia łatwe i intuicyjne prowadzenie.

Model ten został zbudowany w technologii cap, takie rozwiązanie opiera się na warstwie włókna szklanego i laminatu, które nachodzą na rdzeń po bokoach.

Zaleta deski cap jest realatywnie niski koszt wytworzenia co przekłada się na finalna cenę produktu, lepsze trłumienie drgań i niska wagę deski.

Kolejnym atutem modelu Head Rocka 4D jest matowy laminat, który ukryje wszelkie rysy i zadrapania występujące przez kolejne sezony użytkowania.

Model ten otrzymał również wytrzymały, niezawodny i łatwy w utrzymaniu tłoczony ślizg, który ma bardzo dobre właściwości absorbcji smaru.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również