deska snowboardowa HEAD ROCKA FW 4D, BLACK/red, Woodcore, Framewall, ROCKER
Delivery
Używane W MAGAZYNIE ZNIŻKA uszkodzone
Rabat 64%
1 225 zł

450 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SN220064
Producent:
HEAD
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Rocker
Długość:
159;
Parametry:
29-25-29 (159cm);

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z przepisami w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Deska snowboardowa Head Rocka 4D to idealny wybór dla początkujących i średniozaawansowanych rowerzystów. Posiada rdzeń z drewna topolowego, który jest lekki i makowy, a jego giętkość wybacza wiele błędów. Profil Rocka Camber z rockerem na czubku i ogonie oraz camberem pod stopą naprawdę ułatwia naukę skręcania.

Zabezpieczenia dziobów i ogonów zapewniają, że deska pozostaje ładna przez wiele lat, a łatwa w utrzymaniu podstawa utrzymuje ją gładką przez cały sezon. Niezależnie od tego, czy jesteś nowy, czy chcesz uaktualnić wypożyczoną wersję, Rocka 4D to świetna deska dla początkujących.

Kształt Rocka Camber: Rocka to wersja odwróconego pochylenia firmy HEAD; jest zabawny, łatwy w prowadzeniu i, co najważniejsze, daje radość w każdym terenie. Ale Rocka naprawdę sprawdza się w puchu, zapewniając płynność i łatwe lądowanie przy załadunku ciężarówki.

Rdzeń z drewna topoli: Rdzenie z topoli sprawiają, że deski HEAD są lżejsze i mocniejsze. Są również wyjątkowo responsywne i zapewniają progresywną, makową jazdę.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również