deska snowboardowa HEAD FLOCKA LFW 4D, BLACK/orange, Woodcore, Freeride, ROCKER
Używane wyprzedane
Rabat 63%
1 200 zł

450 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
SN220069
Producent:
HEAD
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Rocker

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z przepisami w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Deska snowboardowa Head Flocka LFW 4D to idealna deska dla początkujących i średniozaawansowanych rowerzystów. Ta prawdziwa podwójna deska to świetna maszyna do jazdy w parku, puchu i na stoku. Posiada idealne połączenie Flat-Camber i rockera, dzięki czemu skręcanie na tej desce jest niezwykle łatwe. Posiada wielokrotnie nagradzaną technologię Framewall firmy Head, ciągłą, owiniętą krawędź, która chroni deskę przed uszkodzeniami, dzięki czemu możesz nią podrzeć górę! Wytrzymała konstrukcja Flocka to wszechstronna opcja do ruszania na stoki, a ponadto nie zrujnuje banku.

Flat Rocker: Flat Rocker łączy w sobie zabawę rockera z precyzją i przewidywalnością camberu. Jest również wyposażona w progresywny promień, który nadaje desce efektywną krawędź tradycyjnej deski camber na krawędzi.

- Rdzeń z drewna topoli: Rdzenie z topoli sprawiają, że deski czołowe są lżejsze i mocniejsze. Są również wyjątkowo responsywne i zapewniają progresywną, makową jazdę.

Liquid Framewall: Wielokrotnie nagradzany Framewall jest wieloaspektowy, ponieważ zwiększa sztywność i kontrolę deski, pochłania wstrząsy i zapewnia równomierny nacisk wzdłuż krawędzi deski, zapewniając dodatkową kontrolę i reaktywność.