deska snowboardowa NIDECKER PLAY, Black/orange, ALL mountain, Freeride, CAMBER
Delivery
Używane W MAGAZYNIE ZNIŻKA uszkodzone
Rabat 65%
1 400 zł

500 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SN220079
Producent:
NIDECKER
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Camber
Długość:
151;
Parametry:
29,3-25-29,3 (151cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z wyborem w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

Męska deska snowboardowa Nidecker Play

Z deską snowboardową Nidecker Play nie musisz się martwić o swoje pierwsze zakręty, ponieważ jej kształt twin directional jest idealny do łatwej obsługi, a miękki flex zapewnia płynną, niemęczącą jazdę dla początkujących lub okazjonalnych riderów. Lekkość, pop, świetną reakcję i trwałość zapewnia klasyczny drewniany rdzeń wykonany z połączenia topoli z bukowymi wzmocnieniami na nose'ie i tailu. Camrock to hybrydowe wygięcie, który łączy w sobie rocker i camber. Wybór numer jeden dla wielu jeźdźców.

Kształt i profil

Directional Twin Shape - symetryczna deska z insertami lekko przesuniętymi do tyłu dla stabilnej i uniwersalnej jazdy, daje lepszą kontrolę podczas jazdy all-mountain

R- 7/8 Series Radius - medium sidecut od 7+ metrów dla zakrętów o średnim promieniu, idealne do codziennej jazdy

Tail Diamond - wszechstronny tail jest bardziej kompaktowy i powiększa lift, dzięki czemu pozwala jeździć na switch

Technologia:

Classic Sandwich Construction - standardowa konstrukcja to najwyższy poziom w przypadku większości innych marek. Sprawdzone i wysokiej jakości materiały pozwalają na produkcję desek o wysokiej wydajności

4 × 4/4 Inserts - z 4 rzędami insertów co 4 cm, ten podstawowy wzór oferuje szeroką gamę opcji postawy i jest pierwszym krokiem do znalezienia optymalnej postawy podczas rozpoczynania jazdy na snowboardzie

Absorbnid Topsheets - innowacyjna warstwa wierzchnia została opracowana, aby pochłaniać niepożądane wibracje i umożliwić płynną jazdę.

Dual Plus Fiberglass - standardowy dwuosiowy laminat 90 ° jest przeznaczony do wybaczania błędów i ma przewidywalną elastyczność skrętną. Niezawodny i idealny do każdego rodzaju terenu i jeźdźców.

Fullwood Core - standardowy rdzeń z topoli ze wzmocnieniami z drewna bukowego. Buk na nose'ie i tailu zwiększa pop, sztywność i skrętność. Jeśli lubisz konsekwentną jazdę z dużą ilością energii, ten rdzeń jest dla Ciebie.

Baza N-5000 - uniwersalny ślizg. JEst skonstruowany tak aby wchłaniał wosk i zatrzymywał go jak najdłużej. Niezwykle trwały ślizg zabierze Cię wszędzie.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również