deska snowboardowa NITRO CINEMA, ALL-terrain, Gullwing rocker, WOODCORE, sidewall, HYBRID/rocker
Delivery
Używane W MAGAZYNIE ZNIŻKA uszkodzone
Rabat 80%
1 800 zł

375 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SN220106
Producent:
NITRO
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Hybrida / Rocker
Długość:
162;
Parametry:
31,2-26,5-31,2 (162cm);

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z przepisami w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Więc byłeś na nogach już kilka razy. Widziałeś ten teren i zmienił on Twoje postrzeganie tego, co jest możliwe na snowboardzie. Jeśli Twoje ambicje wykraczają daleko poza łączenie zakrętów i doskonalenie rzeźbienia palców, deska snowboardowa Nitro Cinema jest gotowa Cię tam zabrać. Stworzone dla początkujących, początkujących, którzy chcą grać w piłkę nożną, kino jest tutaj, aby przygotować Cię na duży ekran. Wyposażony w łatwy w prowadzeniu Park Flex i maślany Gullwing Rocker, będziesz mógł unosić się w sekcji skoków i ślizgać się po skrzyniach, dopóki nie zdobędziesz pewności, aby uderzyć w poręcze. Nawet jeśli poczujesz się komfortowo w skomplikowanych trikach, deska snowboardowa Nitro Cinema będzie nadal popychać Cię w kierunku coraz trudniejszych trików – jest po prostu dobra.

Typ rockera

Gullwing Rocker – hybrydowy profil Camber/Rocker w lidze samej w sobie, Gullwing oferuje to, co najlepsze z obu światów dla niszczyciela All-Mountain. Pozytywny camber pod każdą stopą zapewnia rowerzystom reakcję, którą znają i kochają, podczas gdy odwrócony profil camber pośrodku pozwala doświadczyć niezrównanej pływalności w puchu, a także doskonałej możliwości wyciskania w parku. Ta wszechstronna konstrukcja pozwala mieć jeden kołczan i jeździć po całej górze jak w parku terenowym.

Przewód

Park Flex – specjalnie dostosowany do jazdy w parku, ten elastyczny wzór wybacza błędy, a jednocześnie jest responsywny; pozwalając Ci przenieść jazdę na wyższy poziom na skokach i szynach.

Kształt

Kształt bliźniaczy

Taliowanie promieniowe – Najprostsze i najczęstsze ze wszystkich taliowań: Jeden promień sprawia, że taliowanie jest niezwykle wszechstronne i przewidywalne.

Szerokość progresywna – szerokość progresywna to ekskluzywna funkcja Uberspoon i Slash. Zaczynając od profilu o średniej szerokości w najmniejszym rozmiarze, deski te stają się coraz szersze w miarę zwiększania się rozmiaru, zapewniając idealne dopasowanie deski do buta i doskonale wyważoną deskę dla rowerzystów każdego wzrostu.

Rdzeń

PowerCore II – rdzeń z drewna topolowego od czubka do ogona z dodatkowymi podłużnicami z drewna bukowego zapewniającymi niezrównaną wytrzymałość, płynną reakcję i niesamowite trzaski.

Laminaty

Laminaty Bi-Lite – zaufane przez rowerzystów laminaty Bi-Lite firmy Nitro zostały zaprojektowane z myślą o niezrównanej wytrzymałości, mocnym stylu i wyrafinowanym wyczuciu deski.

Baza

Ekstrudowana podstawa FH Premium – Trwałość, szybkość i niskie koszty utrzymania w jednym, ultra przezroczystym materiale bazowym – Baza FH Nitro radzi sobie z nadużyciami w jeździe kolejowej i miejskiej jak żadna inna.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również