deska snowboardowa SALOMON CRAFT YOUR OWN, Orange, EQ sidecut, Centered stance, Rockout CAMBER
wyprzedane
Rabat 48%
1 875 zł

975 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
SN220159
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Hybrida / Camber

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z przepisami w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Deska snowboardowa Salomon Craft to deska do wszystkiego, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych jeźdźców. Rock Out Camber i średni flex są na tyle wszechstronne, że można je eksplorować w parku lub poza trasami, a rdzenie Popster i Aspen Strong dodają czegoś więcej do Twoich zakrętów i skoków. Szyny korkowe amortyzują wstrząsy i są przyjazne dla środowiska, a cena jest idealna pod względem jakości i solidnej oferty, dzięki czemu możesz opanować swoje rzemiosło bez rozbijania banku.

Typ rockera

Rock Out Camber – Płaski pomiędzy wiązaniami dla stabilności, camber w pobliżu stóp dla reakcji i rocker na czubku/tailu dla lepszego docisku.

Przewód

Ocena elastyczności – 3 (1 miękka – 5 sztywna)

Kształt

True Twin – specyficzna dla freestyle’u: identyczne długości czubków i ogonów, symetryczne profilowanie rdzenia, elastyczność i wyśrodkowana pozycja wiązania.

EQ Rad Sidecut – proste linie korektora i linie radialne połączone ze sobą, zapewniając idealną równowagę między zwinnością i zabawą.

Rdzeń

Aspen Strong Core – wybrane przez CNC listwy drewniane o dużej gęstości do wkładek i stref szyn zapewniają lepszą odporność na uderzenia i przewidywalną elastyczność od dnia otwarcia do wiosennego błota pośniegowego.

Popster – profil rdzenia Popster jest cieńszy pod stopą i pogrubiony na zewnątrz wiązań, po czym ponownie zwęża się na czubkach i ogonach, aby zmaksymalizować naturalny trzask i pop drewna. Poczujesz się tak, jakbyś kicktail na deskorolce w końcu połączył się ze snowboardem.

Rdzeń drewniany z certyfikatem FSC®

Laminaty

Dwuosiowe włókno szklane średniej gęstości – Warstwy włókna szklanego średniej gęstości produkowane w Europie gwarantują stały poziom jakości lekkich i żywych desek.

Boczne ściany

Royal Cork Rails – Utrzymuj planetę i swoje krawędzie w dobrej kondycji dzięki tej ekologicznej wersji Royal Rubber Rails. Całość pochłaniania uderzeń i drgań, jakiej potrzebujesz, w przyjaznym dla planety opakowaniu z korka.

Baza

Spiekana baza – zapewnia umiarkowaną równowagę pomiędzy prędkością wytwarzaną przez twardą powierzchnię i dobrą retencją wosku.

Krawędzie

Freestyle Edge Bevel – od rozstrojenia czubka i ogona do 2-stopniowego trzymania krawędzi w kluczowych częściach taliowania, z powrotem do 3-stopniowego skosu między stopami. Zapewnia to pełne połączenie trzymania krawędzi i wybaczania na szynach.

Zgodność wiązań

Wzór wstawki 2 x 4