buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME R110, BLACK/red, MEMORY FIT, Energy backbone
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 54%
1 775 zł

825 zł

Gwarantujemy rozmiar MONDO POINT.

Inne rozmiary mają charakter informacyjny.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK220052
Producent:
ATOMIC
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Race / All mountain
Bestsellery:
Bestsellery
Wielkość MONDO:
26; 26,5; 27; 27,5; 28; 28,5;
Wielkość EU:
40,5; 41; 42; 42,5; 43; 44;
Szkielet w mm:
305 (26cm); 305 (26.5cm); 315 (27cm); 315 (27.5cm); 325 (28cm); 325 (28.5cm);
Flex index:
110;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 110 są idealne dla żądnych przygód narciarzy all-mountain, którzy niekoniecznie potrzebują najsztywniejszych butów na rynku, ale nie chcą iść na kompromis w kwestii jakości. Flex 110 jest gładki i zrównoważony, nie powodując uczucia nadmiernego ucisku na golenie, a konstrukcja Prolite zapewnia im naprawdę lekkość, którą możesz nosić przez cały dzień bez zmęczenia. Technologia formowania na gorąco Memory Fit firmy Atomic umożliwia szeroką personalizację podczas jednej, łatwej wizyty u specjalisty zajmującego się bootowaniem, co daje idealne dopasowanie, które naprawdę możesz nazwać swoim własnym.

Pasować

Ostatnia: 100 mm – Zaprojektowane dla stóp o średniej szerokości i średnim i nieco wyższym podbiciu.

Memory Fit – zaawansowana technologia dopasowania termicznego pozwala w ciągu kilku minut stworzyć w pełni spersonalizowaną skorupę, mankiet i wyściółkę. Kluczem jest Memolink, specjalny dodatek firmy Atomic, który poprawia plastyczność i rozciągliwość tworzyw sztucznych. Rozszerzenie może wynosić do 6 mm szerokości przedniej części stopy i do 10 mm szerokości kostki, co zapewnia trwałe i pełne dopasowanie anatomiczne w ciągu kilku minut. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się ze swoim bootfiterem.

Przewód

Flex: 110 – Średnio sztywny flex zapewniający solidną moc i reakcję.

Liniowiec

But wewnętrzny Memory Fit 3D Gold – charakteryzuje się asymetryczną konstrukcją wyściółki z asymetrycznym językiem, noskami, kształtem kołnierza i wysokiej jakości materiałami podszewkowymi.

Izolacja 3M™ Thinsulate™ – utrzymuje stopy w cieple i responsywności nawet w ekstremalnie zimnych i wilgotnych warunkach.

Materiały i projekty skorupy

Prolite – zamiast zaczynać od standardowej konstrukcji i wycinania materiału, aby zaoszczędzić na wadze, Prolite robi coś odwrotnego. Zaczyna się od najcieńszego możliwego profilu, a następnie buduje wzmocnienia w kluczowych obszarach, gdzie potrzebna jest siła - jak szkielet energetyczny wzdłuż grzbietu każdego buta.

Energy Backbone – wzmocniony, asymetryczny szkielet zapewniający dodatkową wytrzymałość podczas mocnej jazdy na nartach oraz ulepszone boczne przenoszenie energii dla lepszego trzymania krawędzi.

Skorupa – poliuretan

Mankiet – poliuretan

Postawa

Power Shift – pochylenie do przodu można szybko dostosować do 13°, 15° (domyślnie) lub 17°, a także wskaźnik zgięcia o +/- 10 punktów zgięcia.

Obrót skorupy o 3˚

Klamry

Klamry aluminiowe serii 6000

Pasek mocy

Pasek na rzep 50 mm

Podeszwa

Podeszwy alpejskie ISO 5355

Podkładki pod uchwyt o podwójnej gęstości

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również