kask narciarsky/snowboardowy RED BUZZCAP, Red
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 80%
375 zł

75 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
HE220183
Producent:
R.E.D
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Obwód głowy:
52;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Ciepły jak niedźwiedzia skóra i zbudowany tak, aby wytrzymać uderzenia, kask młodzieżowy RED Buzzcap poprowadzi Twoją mini-shredderkę od pierwszych zakrętów do przednich 540-tek, zapewniając całkowity komfort i pewność. Z wtryskiwaną skorupą ABS zapewniającą lekką ochronę, wentylacją kontrolowaną przez kierowcę dla indywidualnej wentylacji i systemem komfortu MC1.5 zapewniającym najwyższy komfort głowy na wzgórzu, sposobem na ulepszenie tego kasku byłoby dodanie naprawdę chorej grafiki… och, czekaj! Wystarczająco dużo śniegu i atrakcyjnego stylu, aby każda sesja shred była słodka, kask młodzieżowy RED Buzzcap jest idealnym wyborem dla gromad.

  • Wtryskiwana skorupa ABS
  • Wentylacja kontrolowana przez kierowcę, siatka wentylacyjna
  • Mechaniczny system dopasowania i komfortu MC1.5 — niskoprofilowa konstrukcja przeznaczona do sportów zimowych, z łatwo regulowanym obwodem buta wewnętrznego umożliwiającym indywidualne dopasowanie, a także ukrytymi elementami systemu ukrytymi w ochraniaczu szyi. Specyficzny krój młodzieżowy.
  • Zdejmowana uszczelka gogli — w pełni zdejmowana osłona eliminuje przerwę między goglami a kaskiem i jest niesamowicie wiatroszczelna, a jednocześnie oddychająca.
  • Certyfikat ASTM 2040 / CE 1077

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również