kask narciarsky/snowboardowy UVEX MANIC BLACK SNOW DOG, Black/multicolour, regulowany ( TOP stan )
Używane wyprzedane
Rabat 67%
375 zł

125 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
HE220248
Producent:
UVEX
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Obwód głowy:
46; 47; 48; 49; 50;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Kaski narciarskie dla dzieci muszą być nie tylko bezpieczne, ale także bardzo lekkie. Dlatego zastosowano technologię inmould, proces, w którym ochronny EPS jest spieniany bezpośrednio w skorupie z poliwęglanu. Tworzy to bardzo trwałą, a jednocześnie niezwykle lekką konstrukcję kasku, która ma wyjątkowo wysoką odporność na uderzenia. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, inżynierowie uvex zmienili konstrukcję kasku, rozszerzając go na szyję i skronie.

Aby ułatwić ich użytkowanie, posiadają bezstopniowy pasek Fast Adapting System (FAS) i system IAS, a także wygodne, monomatyczne zapięcie obsługiwane jedną ręką, zapewniające idealne indywidualne dopasowanie. Dzieci mogą dopasować własne kaski za pomocą zaledwie kilku obrotów nowego, zoptymalizowanego pokrętła regulacyjnego z tyłu. Wysoki komfort gwarantuje wyjmowana, zmywalna, antyalergiczna wyściółka kasku i wyjmowane nauszniki, a system wentylacji zapewnia chłodną i suchą głowę przez cały dzień. Wesołe, kreskówkowe projekty uvex manic sprawiają, że młode serca biją szybciej. Ten błyszczący kask Inmould jest dostępny w sześciu kolorach z różnymi motywami.

UVEX MSR

Wyrafinowany system IAS zapewnia optymalne dopasowanie rozmiaru kasku do różnych rozmiarów i kształtów głowy poprzez proste obrócenie pokrętła regulacyjnego. Przestrzeń wewnątrz kasku dopasowuje się do obwodu głowy.

UCHWYT NA PASEK UVEX

Kaski uvex zapewniają większy komfort nawet w najdrobniejszych szczegółach: zintegrowany uchwyt na okulary zapewnia pewne trzymanie kasku w każdej sytuacji.

WYJMOWANA PODSZEWKA UVEX

Wyściółka uvex pochłania nadmiar wilgoci, jest antyalergiczna i można ją łatwo zdjąć w celu czyszczenia.

SYSTEM WENTYLACJI UVEX

Specjalnie zaprojektowane kanały wentylacyjne zasysają świeże powietrze i odprowadzają ciepłe. Zapobiega to gromadzeniu się nieprzyjemnego ciepła wewnątrz kasku.