wiązania snowboardowe NITRO CHARGER blue/black/white
Używane wyprzedane
Rabat 77%
850 zł

200 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
SV220079
Producent:
NITRO

Wiązanie snowboardowe jest całkowicie sprawne, ale niektóre części mogą mieć określony element, który może się pojawić.

XS:19-22,5; S:23-26,5; M:27-28,5; Dł:29-29,5; XL:30-32

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Wiązania snowboardowe Raiden Charger – młodzieżowe – Chcesz z dumą patrzeć, jak Twoje dziecko szarżuje po stokach, a nie ze strachem, więc upewnij się, że jest przypięte wiązaniami snowboardowymi Raiden Charger, najmniejszymi wiązaniami Raiden dla mniejszych stóp, które dopiero równie chętni do pozostawienia po sobie śladu. Wysokiej jakości paski na kostki i palce zapewniają wygodę i dopasowanie, a amortyzacja pięty z pianki EVA amortyzuje każde lądowanie. Zrelaksuj się i wypuść je na wolność – tylko nie za daleko poza zasięg wzroku.

Płyta podstawowa

Podwozie Precision Fit to jednoczęściowa podstawa z kompozytu z włókna szklanego, strategicznie dostosowana pod kątem elastyczności i reakcji niezależnej od rozmiaru, co pozwala na odrobinę dostosowania, a amortyzacja pięty z pianki EVA pochłania każde lądowanie.

Wysokie oparcie

Wiązania snowboardowe Raiden Charger są zbudowane z wysokim oparciem Talon SL, uformowanym tak, aby pasowały do mniejszej stopy, zachowując jednocześnie potrzebne wsparcie.

Paski

Wysokiej jakości pianki z pamięcią kształtu i materiały skórzane zapewniają temu paskowi na kostkę Charger luksusowy komfort, a doskonałe dopasowanie zapewnia wewnętrzna rama, która wzmacnia lekką konstrukcję, zapewniając Twojemu dziecku solidne trzymanie i trwałe wsparcie. Dzięki wyściełanemu paskowi na palce z pianki EVA ten komfort i dopasowanie zapewniają również pozostała część stopy.

Dodatkowe funkcje

Formowane nylonowe klamry zapewniają bezpieczeństwo Twojemu potomstwu, a stopień delikatnej reakcji wynoszący 2 zapewnia mu mnóstwo miejsca na poruszanie się.