wiązania snowboardowe RIDE RODEO black
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 48%
1 200 zł

625 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SV220118
Producent:
RIDE
Wielkość:
M;

OSOBNO NIESPRZEDAWANE – Zakup jest dostępny tylko z naszą ofertą SNOWBOARDÓW.

XS:19-22,5; S:23-26,5; M:27-28,5; Dł:29-29,5; XL:30-32

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Ride ma duże doświadczenie w innowacyjnym projektowaniu, a Ride Rodeo nie jest wyjątkiem. Od taśmy na pasku na palcach, przez dysk, który pomaga zmniejszyć interferencję wiązań z giętkością deski, po ciekawe opcje kolorystyczne, które obejmują wybór skóry Rawlings (słynnej z rękawic baseballowych), Rodeo nieustannie przekracza granice designu.

TRWAŁOŚĆ

Aluminiowe podwozie Ride Rodeo jest mocne i dobrze wytrzymuje wiele dni na wzgórzu. To samo tyczy się asymetrycznego paska na kostkę. Pasek na piętę ma ciekawie wyglądającą gumową taśmę, która dobrze się sprawdza, ale testerzy zastanawiali się, jak będzie się zachowywał w dłuższej perspektywie.

WYDAJNOŚĆ

Ride Rodeo należy do bardziej miękkiej strony freestyle’u all mountain. Flex highbacka, który jest nowością w tym roku i występuje tylko w tym wiązaniu, świetnie sprawdza się w przypadku maseł. Cały ten flex zawdzięczamy cieńszej konstrukcji z wysokim oparciem, która obniża wagę. Lekko nachylona wkładka odchyla but pod kątem 2,5 stopnia, co pomaga w uzyskiwaniu popu, szczególnie w przypadku rowerzystów o szerszej rozstawie stopy.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Jakość wykonania Ride Rodeo jest solidna. Klamry zawierają aluminiowe mechanizmy zapadkowe, które są lekkie i dają większą pewność niż wysokiej jakości tworzywa sztuczne.

WAGA/ODPOWIEDŹ

Ride Rodeo jest konkurencyjny pod względem masy w stosunku do innych testowanych przez nas wiązań. To, w połączeniu z miękkością wiązania, sprawia, że akcja jest szybka, ale łatwa do opanowania.

KOMFORT

Ride Rodeo zawiera, jak wspomniano powyżej, pochyloną wkładkę, która pomaga w naturalnym ułożeniu. Naprawdę to odczuł jeden tester z zniszczonymi kolanami. Wkładka EVA zapewnia dużą amortyzację.

ŁATWOŚĆ UŻYCIA

Ride Rodeo ma dwuczęściowe aluminiowe podwozie, dzięki czemu rowerzyści mogą wyśrodkować swoją postawę. Warto wykonać ten dodatkowy krok, aby dokładnie dopasować dopasowanie. Wysokie oparcie zawiera beznarzędziową regulację.

Klienci kupili również