nowe buty snowboardowe THIRTYTWO JUHYO FASTTRACK FT, burgundy/brown ( NOWE )
wyprzedane
Rabat 58%
1 575 zł

675 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
ST220158
Producent:
THIRTYTWO
Dla kogo:
Unisex /Męskie

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

32 Buty snowboardowe Juhyo FT: Wymawiane „ju-yo” Juhyo to japońskie słowo oznaczające pokryte śniegiem drzewa, które wyglądają jak potwory. W przeciwieństwie do tradycyjnych potworów, 32 wita Juhyo w szafie. Podobnie jak Twoja ulubiona rękawica baseballowa, wyrasta na wyjątkową piękność. Dzięki średnio twardej, elastycznej skorupie, ulepszona koronka FastTrack wyznacza unikalną ścieżkę przez nakładki ze skóry syntetycznej, więc im częściej ją wbijasz, tym lepiej pasuje. Idealna równowaga piękna i siły, buty snowboardowe 32 Juhyo są idealne do parków, rur i puchu.

Ocena elastyczności i dopasowanie

Ocena elastyczności 7 (1 miękka-10 sztywna)

Team Fit to idealne połączenie elastyczności i wsparcia buta, które zapewnia niezawodną i stabilną jazdę.

Budowa

Wkładka poziomu 2 wykonana jest z formowanego PU dla najwyższego komfortu i posiada PU o podwójnej gęstości w pięcie dla ochrony przed uderzeniami.

Podeszwa zewnętrzna System G2™ Gel to specjalna, niezależna od temperatury, specjalna mieszanka żelowa, która została szczegółowo zbadana. Żel G2 jest mniej podatny na zmiany temperatury i nie pęka pod wpływem silnych uderzeń.

Zaprojektowana w laboratorium STI, pianka STI Evolution Foam ™ zapewnia lepszą amortyzację niż tradycyjne materiały piankowe i radykalnie zmniejsza wagę, eliminując potrzebę stosowania ciężkiej gumowej podeszwy zewnętrznej.

Wyściółka i sznurowanie

Wyściółka Level 4 to w 100% formowana na gorąco pianka Soft Touch Ultralon o podwójnej gęstości, zapewniająca optymalny komfort, ciepło i wsparcie. Wewnętrzne anatomiczne nakładki na pięcie zapewniają optymalne trzymanie pięty, a zewnętrzne nakładki zapewniają wsparcie i reakcję. But wewnętrzny ma zintegrowane zapięcie na rzep, które zmniejsza masę i punkty nacisku.

Antybakteryjna powłoka Aegis w podszewce eliminująca nieprzyjemne zapachy

System sznurowania FastTrack jest szybszy niż kiedykolwiek i oferuje czterostrefowe sznurowanie, schowek na uchwyty i jednoczęściową blokadę. Pociągnij jeden uchwyt i kontroluj górną strefę, a drugi uchwyt steruje dolną strefą. Odwróć blokadę, a sznurowanie będzie bezpieczne przez resztę dnia

Wewnętrzny system sznurowania

Cechy szczególne

Articulated Cuff ma zaawansowaną konstrukcję skorupy, dzięki czemu powstają wysokowydajne, gładkie i elastyczne buty, które są łatwiejsze do sznurowania i trwalsze. But ma mniejsze zniekształcenia skorupy, co zapewnia spójne trzymanie pięty w pełnym zakresie elastyczności.

Formowany język 3D otula stopę, ułatwiając sznurowanie, poprawiając dopasowanie i trzymanie pięty.

Wewnętrzna uprząż na kostkę

Towar rozpakowany, dostarczony bez oryginalnego opakowania