buty narciarskie SALOMON FOCUS RS BLUE, AUTO custom shell, FREESTYLE, LIGHT boot design, biovent, oversized lever
Używane wyprzedane
Rabat 63%
1 350 zł

500 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK_0637
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Freeride / freestyle / All mountain

Bardzo wygodne, łatwe w użyciu, gwarantują łatwiejszą i przyjemniejszą jazdę.

Wygodne, zapewniają doskonałe trzymanie stopy.
Dzięki zastosowaniu w konstrukcji wkładki i skorupy plastycznych materiałów, szybko dopasowują się, bez konieczności dodatkowej regulacji. Odpowiedni kształt wkładki - "V last design" - zapewnia dobre trzymanie pięty i sporo miejsca na palce.
Zapinane na 2 klamry; łatwo je zakładać i zdejmować.


- Dolna część skorupy wykonana z poliuretanu : Poliuretanowa skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o wysokiej gęstości gwarantującym, że wykonane z niego skorupy doskonale "pracują" na śniegu, mają odpowiednią sztywność, są błyszczące, wytrzymałe, dynamiczne i odporne na zarysowania.

- Górna część skorupy wykonana z polipropylenu : Konstrukcja cholewki, polegająca na zastosowaniu sztywniejszego materiału z tyłu i po bokach oraz miększego z przodu. Rozwiązanie gwarantujące progresywny flex i wygodę oraz precyzję dopasowania buta do kształtu łydki. Lżejszy i miększy od poliuretanu polipropylen jest bardzo wytrzymały. Wysoka jakość w przystępnej cenie.

- Auto Custom Shell : Technologia umożliwiająca dopasowanie skorupy do kształtu stopy bez konieczności użycia narzędzi; wzorowana na uznanej technologii Salomona, Custom Shell. Wykonana z dwóch warstw miękkiego poliuretanu skorupa precyzyjnie dopasowuje się do profilu stopy, bez względu na jej rozmiar i wysokość podbicia. Specjalna konstrukcja wkładki sprawia, że jej górna warstwa może odkształcić się aż do 4 mm, gwarantując wygodę i komfort użytkowania.

- Niewymagający użycia narzędzi, regulowany zaczep : Łatwy system regulacji umożliwiający precyzyjne dopasowanie dolnej części skorupy do obwodu stopy – wystarczy przekręcić i przesunąć zębatkę - system nie wymaga użycia narzędzi.

- Wymienne nakładki na podeszwę w części przedniej i tylnej : Nakładki stosowane w przedniej i tylnej części podeszwy. Gdy się zetrą lub uszkodzą, można wymienić je na nowe.

- Sensifit : Wkładka Biovent - Pierwszy na rynku but wewnętrzny wykonany z oddychających materiałów.
Technologia pozwalająca zachować ciepło nawet przy całodziennej jeździe. Zainspirowana kolekcjami odzieży wielowarstwowa konstrukcja pomaga w utrzymaniu optymalnej temperatury ciała.

- My Auto Custom Shell : But wewnętrzny dopasowany do skorupy wykonanej w technologii Auto Custom Shell.
Wzbogacony o specjalne elementy z neoprenu (umieszczone w okolicach pięty i śródstopia), pasujące do wkładek Auto Custom Shell.

- 2 aluminiowe klamry Micro : System umożliwiający łatwe i precyzyjne dopasowanie długości klamer za pomocą praktycznej dźwigni. Aluminiowe klamry są bardziej wytrzymałe i starannie wykończone.
Ze względu na bezpieczeństwo i niezawodność stosuje się je we wszystkich modelach butów zawodniczych.