narty HEAD KORE X 85 2023, black/blue, grip walk, woodcore, graphene + Head PRW 11 ( TOP stan )
Używane wyprzedane
Rabat 48%
3 125 zł

1 625 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY230622
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Head PRW 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Bestsellery:
Bestsellery

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Cokolwiek to jest, seria Head Kore ma tego mnóstwo. Ich połączenie niskiej wagi, wyjątkowych osiągów podczas zjazdów i małej główki to idealny wybór dla szerokiej gamy narciarzy, tworząc wyjątkową ofertę freeride'ową. Narty Head Kore 85 X wykorzystują tę samą formułę i dostosowują ją do codziennego użytku narciarza. Dzięki mocno rzeźbionej talii o szerokości 85 mm, wytrzymałej konstrukcji typu „sandwich cap” i imponującemu stosunkowi wytrzymałości do masy, Kore 85 Xs są wyjątkowo sprawne dla wszystkich górskich wykonawców, którzy zapewniają pewność na każdym kroku. Przystępny, niedrogi Korea dla reszty z nas.

Typ rockera

Allride Rocker – Rocker, który równie dobrze radzi sobie na kuloodpornym śniegu, jak i na puchu. W tym profilu zastosowano wczesny wzrost czubka oraz regularny camber na całej długości narty. 20% rocker – 80% camber.

Rdzeń

Lekki rdzeń z drewna karuba / topoli – wykorzystanie drewna karuba w rdzeniu zapewnia idealną równowagę gęstości, trwałości i wagi.

Laminaty

Grafen – Grafen to najmocniejszy i najlżejszy materiał znany człowiekowi. Włączenie grafenu do konstrukcji nart ma dwie zasadnicze korzyści: zmniejszenie masy i zwiększenie wydajności.

Boczne ściany

Konstrukcja Sandwich Cap – dzięki unikalnym właściwościom grafenu konstrukcja Superlite Sandwich Cap wykorzystuje mniej materiału, ale zwiększa responsywność, umożliwiając szybsze i bardziej precyzyjne zmiany od krawędzi do krawędzi. Najlepsze narty zapewniające unoszącą się na wodzie i responsywność.

Baza

Strukturalna podstawa UHM C – zastosowano tutaj ten sam wysokiej jakości materiał, który jest używany w wiodących na świecie nartach wyścigowych Head. Różnorodna struktura podstawy do biegania w każdych warunkach.