kask narciarsky/snowboardowy K2 PHASE, BLACK/grey, regulowany ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 50%
450 zł

225 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
HELM_15039
Producent:
K2
Dla kogo:
Unisex /Męskie / Dziecięce / Juniorskie
Obwód głowy:
51; 52; 53; 54; 55;

Lekki, doskonale wentylowany kask marki K2, posiadający niski profil.

Skorupa typu Hard-Shell jest formowana wtryskowo z dwóch materiałów: warstwa zewnętrzna z ABS osłania warstwę wewnętrzną EPS przed uszkodzeniami mechanicznymi.
EPS w razie uderzenia pochłania, a następnie rozprasza energię po całej powierzchni kasku.

Model Phase Pro posiada też sporo innych rozwiązań ułatwiających użytkowanie, jak na przykład K2Dialed, dzięki któremu jednym pokrętłem idealnie dopasujesz kask do rozmiaru głowy.
Do tego jeszcze Baseline Audio - system umożliwiający prowadzenie rozmów i słuchanie muzyki w trakcie jazdy.
W kasku zastosowano również rewelacyjny system wentylacji Active Matrix Venting, który jednym kliknięciem pozwala wyregulować przepływ powietrza.


- K2 Dialed™ Fit System : System regulacji pozwalający na idealne dopasowanie kasku do kształtu głowy, za pomocą umieszczonego z tyłu pokrętła.

- Hard Shell Construction : Skorupa kasku formowana wtryskowo z zastosowaniem materiałów ABS (na zewnątrz) i EPS (wewnątrz, pochłania i rozprasza energię powstałą na skutek uderzenia).

- Full Wrap Liner : Podszewka gwarantująca maksymalne dopasowanie kasku do głowy. Wkład zapewnia odprowadzanie wilgoci, oddychalność i zapobiega przegrzaniu. Jest również kompatybilny i zintegrowany z systemami regulacji rozmiaru.

- Active Matrix Venting : Technologia ta pomaga regulować przepływ powietrza w kasku przy użyciu tylko jednego palca.

- Baseline Audio Systems : System audio został fabrycznie wmontowany w gąbki nauszników. Nisko-profilowa budowa głośników sprytnie ukrywa ich obecność w kasku.
Jeśli nie lubisz jeździć z głośnikami, nie ma problemu, można je szybko zdemontować. Dodatkowo zestaw audio zawiera mikrofon, żeby móc swobodnie rozmawiać bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również