kask narciarsky/snowboardowy K2 PHASE, BLACK/blue, regulowany ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 50%
450 zł

225 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
HELM_15041
Producent:
K2
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Obwód głowy:
55; 56; 57; 58; 59;

Lekki, doskonale wentylowany kask marki K2, posiadający niski profil.

Skorupa typu Hard-Shell jest formowana wtryskowo z dwóch materiałów: warstwa zewnętrzna z ABS osłania warstwę wewnętrzną EPS przed uszkodzeniami mechanicznymi. EPS w razie uderzenia pochłania, a następnie rozprasza energię po całej powierzchni kasku.

Model Phase posiada też sporo innych rozwiązań ułatwiających użytkowanie, jak na przykład K2Dialed, dzięki któremu jednym pokrętłem idealnie dopasujesz kask do rozmiaru głowy.

W kasku zastosowano również rewelacyjny system wentylacji Active Matrix Venting, który jednym kliknięciem pozwala wyregulować przepływ powietrza.


- K2 Dialed™ Fit System : System regulacji pozwalający na idealne dopasowanie kasku do kształtu głowy, za pomocą umieszczonego z tyłu pokrętła.

- Hard Shell Construction : Skorupa kasku formowana wtryskowo z zastosowaniem materiałów ABS (na zewnątrz) i EPS (wewnątrz, pochłania i rozprasza energię powstałą na skutek uderzenia).

- Full Wrap Liner : Podszewka gwarantująca maksymalne dopasowanie kasku do głowy. Wkład zapewnia odprowadzanie wilgoci, oddychalność i zapobiega przegrzaniu. Jest również kompatybilny i zintegrowany z systemami regulacji rozmiaru.

- Active Matrix Venting : Technologia ta pomaga regulować przepływ powietrza w kasku przy użyciu tylko jednego palca.

- Jeśli nie lubisz jeździć z głośnikami, nie ma problemu, można je szybko zdemontować. Dodatkowo zestaw audio zawiera mikrofon, żeby móc swobodnie rozmawiać bez wyjmowania telefonu z kieszeni.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również