buty narciarskie damskie LANGE RX 90 RTL, BLACK/white, WARM inside, FLEX adj. ULTIMATE control ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 67%
1 850 zł

625 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK_0756
Producent:
LANGE
Dla kogo:
Damskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
23; 23,5; 24; 24,5; 25; 25,5;
Wielkość EU:
36,5; 37; 38; 38,5; 39; 40;
Szkielet w mm:
276 (23cm); 276 (23.5cm); 286 (24cm); 286 (24.5cm); 296 (25cm); 296 (25.5cm);
Flex index:
80;90;

Damskie buty Lange RX 90 dopasowane do kobiecej sylwetki. Zostały zaprojektowane na wzór modelu RS, oferują jeszcze większą precyzję i dopasowanie. Nowa konstrukcja Dual Core i wkładka Dual 3D Liner Sport doskonale się integrują, zapewniając niezrównaną precyzję i przenoszenie mocy. Model Lange RX 90 doskonale trzyma całą stopę, dzięki temu jest bardziej komfortowy. But wewnętrzny został wyposażony w ocieplinę Thinsulate, gwarantując komfort termiczny użytkownikowi.

Ten model butów oferuje możliwość wygrzania buta wewnętrznego, co zapewnia klientowi bardzo dobre dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb.
Buty wewnętrzne są termoformowalne, zbudowane w technologii Thermo Fit, która pozwala uformować je do stopy narciarza, używając do tego celu specjalnych nagrzewnic.


- Dual Core : poliuretanowa skorupa wykonana metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o wysokiej gęstości gwarantującym, że wykonane z niego skorupy doskonale „pracują” na śniegu, mają odpowiednią sztywność, są błyszczące, wytrzymałe, dynamiczne i odporne na zarysowania. Takie rozwiązanie gwarantujące progresywny flex i wygodę, oraz precyzję dopasowania do kształtu łydki.

- Dual 3D Liner Sport : wkładka wewnętrzna, zapewniająca perfekcyjne dopasowanie i doskonały przekaz sił. Jest w 60% wykonana z tworzywa termoplastycznego z pianką o małej gęstości, zintegrowaną z kluczowymi strefami mocowania, co zwiększa komfort i wsparcie.

- Alu Ergo Race : opływowy, asymetryczny kształt klamer, gwarantuje lepsze dopasowanie do skorupy i łatwiejsze otwieranie. Klamry oferują regulację w zakresie micro/macro.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również