buty narciarskie ATOMIC HAWX PRIME 100 R GREY, MEMORY FIT, 3D bronze, 3M THINSULATE
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 63%
1 650 zł

625 zł

Gwarantujemy rozmiar MONDO POINT.

Inne rozmiary mają charakter informacyjny.

Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK_0875
Producent:
ATOMIC
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
26; 26,5;
Wielkość EU:
40,5; 41;
Szkielet w mm:
305 (26cm); 305 (26.5cm);
Flex index:
100;

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Buty narciarskie Atomic Hawx Prime 100 R zostały zaprojektowane tak, abyś mógł cieszyć się nimi już od pierwszego dnia. Seria Prime charakteryzuje się jednym z najlepszych, gotowych do użycia rozwiązań w historii, dla stóp o średniej szerokości i objętości, a proces dostosowywania ciepła Memory Fit firmy Atomic pozwala Tobie i Twojemu instalatorowi jeszcze dokładniej dopasować dopasowanie, zapewniając najwyższy komfort.

Flex 100 jest idealny dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy, którzy szukają najlepszej równowagi między wydajnością a możliwością noszenia przez cały dzień.

Pasować

Ostatnia: 100 mm – Zaprojektowane dla stóp o średniej szerokości i średnim i nieco wyższym podbiciu.

Memory Fit – zaawansowana technologia dopasowania termicznego pozwala w ciągu kilku minut stworzyć w pełni spersonalizowaną skorupę, mankiet i wyściółkę. Kluczem jest Memolink, specjalny dodatek firmy Atomic, który poprawia plastyczność i rozciągliwość tworzyw sztucznych. Rozszerzenie może wynosić do 6 mm szerokości przedniej części stopy i do 10 mm szerokości kostki, co zapewnia trwałe i pełne dopasowanie anatomiczne w ciągu kilku minut. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się ze swoim bootfiterem.

Przewód

Flex: 100 – średni flex zapewniający zrównoważoną moc i reakcję.

Liniowiec

But wewnętrzny Memory Fit 3D Gold – charakteryzuje się asymetryczną konstrukcją wyściółki z asymetrycznym językiem, noskami, kształtem kołnierza i wysokiej jakości materiałami podszewkowymi.

Izolacja 3M™ Thinsulate™ – utrzymuje stopy w cieple i responsywności nawet w ekstremalnie zimnych i wilgotnych warunkach.

Materiały i projekty skorupy

Prolite – zamiast zaczynać od standardowej konstrukcji i wycinania materiału, aby zaoszczędzić na wadze, Prolite robi coś odwrotnego. Zaczyna się od najcieńszego możliwego profilu, a następnie buduje wzmocnienia w kluczowych obszarach, w których potrzebna jest siła - jak szkielet energetyczny wzdłuż grzbietu każdego buta.

Energy Backbone – wzmocniony, asymetryczny szkielet zapewniający dodatkową wytrzymałość podczas mocnej jazdy na nartach oraz ulepszone boczne przenoszenie energii dla lepszego trzymania krawędzi.

Skorupa – poliuretan

Mankiet – poliuretan

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również