buty narciarskie DALBELLO AVANTI 120, INSTANT fit performer, canting, micro, macro
wyprzedane
Rabat 65%
1 700 zł

600 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK_0899
Producent:
DALBELLO
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
Race / All mountain

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Buty narciarskie Dalbello Avanti 120 IF to idealny wybór dla doświadczonego narciarza all-mountain, który preferuje tradycyjną konstrukcję z 4 klamrami i zachodzącą na siebie skorupą. Wymienne palce i pięta DuraGrip™ buta zwiększają trwałość przez wiele sezonów zimowej zabawy. Szerokość przedniej części stopy wynosząca 100 mm z technologią Contour 4 zapewnia wszechstronne, wygodne dopasowanie, które zapewnia doskonałą wydajność na trasach ratunkowych i na drzewach.

Pasować

Kopyto: 100 mm – ten średniej szerokości kopyt bezpiecznie otacza anatomiczne kontury stopy, zapewniając maksymalne trzymanie stopy przy zwiększonej wrażliwości i szybkości reakcji.

Contour 4 Shell Fit – technologia Contour 4 to rewolucyjny postęp technologiczny w zakresie dopasowania butów narciarskich. Anatomiczny kształt wewnętrznych ścian bocznych skorupy buta, a także kopyta wewnętrznego buta, są precyzyjnie „odwzorowane” na kształt stopy typowego narciarza wyczynowego. Nieco dodatkowej „przestrzeni” uformowano wewnątrz skorupy buta w 4 krytycznych punktach dopasowania: kostce, pięcie, piątej kości śródstopia i łódeczce.

Technologia napędu i kontroli – Dalbello koncentruje się na właściwym owinięciu pięty w tylnej części buta, aby zapewnić pełną kontrolę i bezpośrednie przenoszenie mocy. Strefy komfortu i otulenia w środkowej i przedniej części stopy zostały zaprojektowane z myślą o lepszym krążeniu krwi i cieple.

Konstrukcja Easy Entry – umożliwia łatwe wsuwanie i wysuwanie stopy z buta.

Zdejmowany spojler – modułowy spojler tylnego bagażnika dopasowuje mankiet bagażnika do różnych kształtów dolnych części nóg. Spoiler umożliwia narciarzom zwiększenie wysokości tylnego mankietu, dodanie tylnego wsparcia i zmianę pochylenia do przodu.

Przewód

Flex: 120 – Sztywny, ale niezbyt sztywny, ten flex stanowi idealny kompromis pomiędzy mobilnością w górach a kontrolą w dużych górach.

Liniowiec

IF (Instant Fit) Performer Liner – Wkładki IF firmy Dalbello zostały zaprojektowane ze specjalnych materiałów termicznych o progresywnej gęstości, zintegrowanych z tradycyjną konstrukcją wyściółki „języka”. Chociaż są wstępnie uformowane i w pełni przystosowane do jazdy od razu po wyjęciu z pudełka, but wewnętrzny IF można łatwo i szybko formować na zamówienie.

Materiały i projekty skorupy

3D Powerframe — konstrukcja Tri-Injection — technologia Tri-Injection molekularnie łączy 3 polimery o różnej gęstości w jedną strukturę. Bardziej miękki materiał z tworzywa sztucznego na podbiciu przy wejściu i wyjściu. Precyzyjnie skalibrowane wymiary ścianek środkowej skorupy owijają się i dopasowują do konturów stopy. Sztywna podeszwa zewnętrzna o dużej gęstości zapewnia moc i wysoką energię sensoryczną podczas jazdy na nartach.

Skorupa/mankiet – PE (polieter) / PU (poliuretan)

Tradycyjna konstrukcja powłoki nakładającej się

Rama zapobiegająca skręcaniu

Postawa

Regulowane dopasowanie mankietu – pozwala narciarzowi dopasować boczne nachylenie górnego mankietu do nogi narciarza. Wyrównanie zewnętrznego mankietu zawiasu za pomocą narzędzia sześciokątnego 5 mm, obróć mechanizm w prawo lub w lewo, aby ustawić mankiet buta w żądanej pozycji.

Klamry

4 aluminiowe klamry F2 z mikroregulacją

Pasek mocy

Rzep

Podeszwa

Wymienne palce i pięty DuraGrip ™ - Wytrzymałe palce i pięty z poliuretanu o wysokiej wytrzymałości zapewniają dłuższe zużycie podeszwy buta.