narty damskie ATOMIC CLOUD 9 2019, grip walk, woodcore, titanium + Atomic L10 Lithium ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 53%
2 175 zł

1 025 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_0816
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic L 10 lithium
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
150; 164;
Parametry:
118-73-99 (150cm); 122-73-103 (164cm);
Promień:
12,8 (150cm); 14 (164cm);
Środek:
73 (150cm); 73 (164cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Jak zawsze wyposażona w najnowsze technologie. Prowadzenie gładkie i przyjemne. To zasługa przede wszystkim rozwiązania Servotec Light. Specjalny rowek wycięty na topie narty, połączony z elastometrem, płynnie amortyzuje każdy zjazd.

Neutralizuje również wszelkie drgania powstające na skutek jazdy po nierównościach. W rezultacie najnowsza Cloud 9 jest niesłychanie stabilny. Właścicielka tych dwóch desek poczuje się bardziej komfortowo przy każdym zjeździe i to gdy prędkościomierz wskaże wyższe cyfry. Użytkowanie nart Atomic Cloud 9 jest ogromną przyjemnością.

Cloud 9 na sezom 20/2021 posiadają cienką warstwę Titanium Stabilizer, która działa jak amortyzator. Wszystkie drgania wywołane jazdą po niezbyt idealnie ubitym śniegu są skutecznie niwelowane przez warstwę tytanu, która dodatkowo ułatwia jazdę kobietom radzącym sobie trochę słabiej na stoku. Swobodny zjazd w dół bez większego problemu zagwarantowany.

Full Sidewall wspomaga precyzyjne sterowanie nartą we wszystkich warunkach. Każda Pani zapewne doceni wierzchnią warstwę narty, tzw. Structured Topsheet, którego struktura nie pozwala na zbyt prędkie zniszczenie, czy zarysowanie powierzchni narty.

Technologie:

- Servotec Light: Uproszczona wersja technologii stosowana głównie w kobiecych nartach. Ten innowacyjny system działa podobnie jak wspomaganie kierownicy samochodu, co oznacza, że zdolność skręcania zwiększa się lub zmniejsza w zależności od prędkości. Technologia ta jest znacznie lżejsza niż klasyczny Servotec.

- Structured Top Sheet: Wierzch NANO TPU – dodatkowo wzmocniona powierzchnia narty sprawia, że deski są jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne, a ich eksploatacja i zużycie są mniejsze niż w konkurencyjnych modelach.

- Densolite Core: Ultralekki rdzeń piankowy Densolite Core, zmniejsza wagę narty, poprawia jej zwrotność oraz tłumi drgania - dla bezwysiłkowej jazdy.

- Wyprodukowano w Austrii: Model Cloud 9 został zaprojektowany oraz ręcznie wykonany w Austrii. Świadczy to o jakości oraz klasie produktu, gdyż fabryki Atomic znajdujące sie w Austrii słyn z niezwykłej precyzji oraz staranności przy tworzeniu nart.

- Full Sidewall: Pełny Sidewall biegnący od dzioba do ogona narty bez żadnych modyfikacji. Wysoka precyzja sterowania, która świetnie sprawdza się na dobrze przygotowanych stokach.

- Jedna warstwa tytanowej listwy Titanium Stabilizer - narty wykonane w tej technologii posiadają kompozytowy rdzeń pod warstwą titanalu, co oznacza optymalny flex poprzeczny, doskonałą absorpcję drgań i elastyczność skrętną.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również