narty damskie SALOMON W-MAX W10 Ti, woodcore + Salomon XT 10
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 63%
2 900 zł

1 075 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_0881
Producent:
SALOMON
Wiązanie:
Salomon XT 10
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
155;
Parametry:
120-73-106 (155cm);
Promień:
12 (155cm);
Środek:
73 (155cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Salomon W PRO SW to fantastyczny nart carvingowy dla kobiet, które szukają bardzo szybkiej, od krawędzi do krawędzi, gładkości i stabilności.

Oversized Active Sidewalls Salomon dostarcza energię bezpośrednio na krawędzie twoich nart, co zwiększa trzymanie krawędzi i szybkość reakcji.

- Ścianki Boczne O Konstrukcji Full Sandwich: Wielowarstwowa konstrukcja i ścianki boczne o konstrukcji ABS gwarantują wyśmienity kontakt nart ze śniegiem i ich adaptację do każdego rodzaju terenu. Wielowarstwowa budowa nart pozwala na skuteczne wykorzystanie materiałów o różnych właściwościach i zapewnienie nartom doskonałych właściwości.- Rdzeń Woodcore : Dzięki zastosowaniu rdzenia drewnianego, większa stabilność i sprężystość, maksymalny kontakt nart ze śniegiem i filtrowanie drgań.

- Powerline Magnesium : System aktywnego tłumienia drgań zapewniający większą kontrolę, komfort i pewność jazdy po przygotowanych trasach na carvingowych nartach. Otoczona gumową powłoką wkładka z magnezu umieszczona jest na całej długości narty. Wyraźnie redukuje drgania i zapewnia łatwość i pewność jazdy na krawędziach na wszystkich rodzajach tras. Najlżejsza wersja technologii Powerline nie posiadająca włókna węglowego.

- Pojedyńcza Warstwa Tytanowego Laminatu : Wzmocnienie, lepsze trzymanie krawędzi, efektywny przekaz sił i większa żywotność sprzętu.

- Carve Rocker : Ekstremalnie krótki, niski rocker dodający efektywności podczas jazdy na twardym podłożu. Zapewnia zwrotność nart i łatwość sterowania. Umieszczony pod stopami camber dodaje z kolei stabilności i dynamiki oraz wzmacnia trzymanie krawędzi.

- 3DRace Frame : Wykonana z podwójnego włókna konstrukcja 3D z długimi ramionami biegnącymi wzdłuż brzegów nart. Podnosi elastyczność nart nie pogarszając ich kontaktu ze śniegiem ani zdolności adaptacji do nierówności terenu i cech, które zapewnia konstrukcja Sandwich.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również