buty narciarskie TECNICA MACH1 100 MV, CAS custom, QUADRA ultrafit, QUICK instep, canting, OVERSIZE lock, micro, macro
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 58%
1 575 zł

675 zł

Conversion Table
Mondo Point:
Men´s Shoe Size (Canada/USA):
Women´s Shoe Size (USA):
Europe:
U.K.:

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LK_1043
Producent:
TECNICA
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain
Wielkość MONDO:
27; 27,5; 29; 29,5;
Wielkość EU:
42; 42,5; 44,5; 45;
Szkielet w mm:
315 (27cm); 315 (27.5cm); 335 (29cm); 335 (29.5cm);
Flex index:
100;

Buty Tecnica Mach1 100 MV doskonale przekazują bezpośredni transfer mocy na narty, optymalną kontrolę i nieosiągalne poczucie komfortu. Szerokości 100 mm, wersja MV jest optymalnym wyborem dla osób posiadających regularny kształtach stóp. Buty są trafnym wyborem dla wszystkich średnio i zaawansowanych narciarzy, którzy oczekują dobrych osiągów czasowych, a nie chcą się przy tym martwić zbyt ciasnymi i twardymi butami.

Technologia C.A.S. SHELL to konstrukcja buta, która opiera się na połączeniu w czasie procesu produkcji materiałów w taki sposób, aby skorupa była całkowicie formowalna. Wkładka wewnętrzna została wstępnie dopasowany anatomicznie, zapewniając zwiększony komfort. Kontynuując rozwiązania zwiększające poczucie komfortu, w obuwiu zastosowano technologię N.F.S. (Natural Foot Shape). But wewnętrzny w tym rozwiązaniu jest usytuowany w skorupie zgodnie z anatomią postawy człowieka. Przednia część stopy została odrobinę przesunięta na zewnątrz, co zapewnia dodatkowy komfort w czas jazdy na nartach.


- Quick Instep : To system, który oferuje wszystkim szukającym profesjonalnej skorupy o niskim profilu możliwość łatwego bezproblemowego wejścia do i wyjścia z buta.

- Lift Lock Buckles : Innowacyjny mechanizm Lift Lock utrzymuje klamrę z dala od buta. Poruszenie dźwigni zwalnia klamrę, gdy jesteś gotowy do zapięcia butów.

- Korzyści : Niezwykła wygoda - brak przypadkowego zakleszczania podczas próby wchodzenia lub wychodzenia z butów. Super łatwe, proste i szybkie.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również