narty ATOMIC REDSTER S9 SERVOTEC 2019, power woodcore, titanium powered + Atomic X 12 TL
Używane wyprzedane
Rabat 59%
4 700 zł

1 950 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY_1065
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic X 12 TL
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Redster S9 to istna slalomowa maszyna naszpikowana technologiami używanymi do produkcji nart zawodniczych, która z niebywałą precyzją wchodzi w każdy zakręt, zwinnie tnąc przy tym każdy skos.

Oczywiście w nartach Atomic Redster S9 nie dziwi już zastosowanie technologii Servotec jako "wspomagania" kierowaniem nartami. Servotec to technologia ciesząca się popularnością od kilku sezonów. Stosowana była już od kilku lat w najlepszych narta z grupy Atomic Redstser oraz Redster X.

Czarny pręt umieszczony na narcie wraz z elastometrem mają za zadanie wspomagać narciarza na każdym etapie jazdy, przy wszystkich prędkościach, dzięki czemu sterowanie nartami Atomic Redster S9 jest "dziecinnie proste". Podczas skrętów ruch jest bardziej płynny a gdy przed sobą masz długą prostą narta staje się bardziej stabilna a Ty czujesz, że możesz jechać jeszcze szybciej.

Narty Atomic Redster S9 to narta idealna do slalomowej jazdy, krótkich skrętów gdy odkrywasz nowe trasy narciarskie. Usztywnienie z tytanalu - czyli: Ultra Titanium Powered, którym opatrzono nartę, dodatkowo stabilizuje ją, redukuje wszelkie drgania. W modelach linii Redster, czyli również w tych nartach zastosowano aż o 50% grubszą warstwę tytanalu.

Z tą technologią masz pewność, że narty Atomic Redster S9 będą grały tak, jak im zagrasz, a ich krawędzie będą wchodziły w stok jak nóż w masło. Dzięki Power Woodcore narta jest stabilna, a z każdym zjazdem czujesz się na niej pewniej.

Drewniany rdzeń jednocześnie dynamizuje każdy skręt, który jest szybszy i bardziej precyzyjny. Pewność i dynamika to drugie imię nart Atomic Redster S9.

Pokrycie nart Atomic Redster S9 strukturalną powłoką, czyli: Structured Top Sheet zabezpieczy Twoje narty przed mechanicznymi uszkodzeniami, zarysowaniami podczas transportu w skibusie, gondoli czy nawet podczas niefortunnego nałożenia narty na nartę.

Warstwa i sposób wykończenia ślizgu, czyli WorldCup Base Finish (struktura ślizgu używana podczas przygotowania nart dla profesjonalistów), jest również elementem zapożyczonym z nart zawodowców, wszystko po to abyś mógł poczuć się jak jeden z nich.

Dzięki profilowi narty o wdzięcznej nazwie Active Camber, masz pewność, że podczas skrętu Twoja narta praktycznie na całej długości krawędzi będzie stykać się ze śniegiem - wymarzona sytuacja dla wszystkich demonów prędkości, którzy jednocześnie uwielbiają slalomową jazdę.

Profil ten/geometria - to najbardziej radykalne rozwiązanie stosowane w nartach sportowych, których przeznaczeniem jast jazda po przygotowanej trasie i twardej nawierzchni.


Technologia :

- Servotec- High-speed Sidecut- Full Sidewall- Ultra Titanium Powered- Structured Top Sheet- World Cup Base Finish- Każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie w Austrii