narty ATOMIC REDSTER XT Orange/blue, Power WOODCORE, TITANIUM energyzed + Atomic Mercury 11
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 60%
2 425 zł

975 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_1076
Producent:
ATOMIC
Wiązanie:
Atomic Mercury 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
149;
Parametry:
124-72-105 (149cm);
Promień:
10,5 (149cm);
Środek:
72 (149cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Jak sama nazwa wskazuje, ich konstrukcję oparto na sportowej technologii Redster, jednak nadano im charakterystykę (i wygląd) all mountain.

Deski wyposażono w pełne ścianki boczne, Race Rocker i rdzeń Power Woodcore, który zapewnia niezwykłą stabilność jazdy i doskonałe tłumienie drgań podczas jazdy z dużą prędkością.

Skrót XT oznacza "Cross Turn" czyli skręt pośredni – narty z linii XT oferują idealny kompromis między charakterystyką nart do slalomu i do slalomu giganta.

Wyposażono ja w pełen zestaw technologii zawodniczych Atomica sprawdzonych przez najlepszych sportowców, co gwarantuje najwyższą jakość sprzętu.

Z drugiej strony – tak samo jak w przypadku butów – narty posiadają więcej rozwiązań all-mountain i bardziej wyrazisty freeride’owy styl niż modele z klasycznej linii Redster.

Atomic Redster XT – model otwierający serię, przyjazny i łatwy
w obsłudze. Narty są idealne dla pasjonatów jazdy po przygotowanych trasach, którzy poszukują zaawansowanych technologii poprawiających efektywność jazdy po ubitym stoku, ale nie przepadają za typowo zawodniczą charakterystyką i estetyką.


- Drewniany rdzeń Power Woodcore wykonany z jesionu i topoli zapewnia nartom dużą dynamikę i doskonałą reaktywność. Ponadto dodaje stabilności i tłumi wibracje towarzyszące jeździe z dużą prędkością.

- Konstrukcja Tapered Sidewall gwarantuje bezstratny przekaz sił i wysoką precyzję sterowania w jeździe na każdej trasie, również po oblodzonym stoku.

- Tytanowe warstwy Titanium Stabilizer przekładają się na doskonałą amortyzację i zapewniają nartom dużą elastyczność poprzeczną.

- Wyraźny Camber to gwarancja fantastycznego trzymania krawędzi, konstrukcja Race Rocker ułatwia zapoczątkowanie skrętu i zapobiega łapaniu krawędzi, co zwiększa bezpieczeństwo podczas szybkiej jazdy.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również