narty FISCHER PROGRESSOR F18, RAZORSHAPE, AIR TEC, DUAL radius, woodcore, carbon + Fischer RS 11
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 67%
2 725 zł

925 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_1133
Producent:
FISCHER
Wiązanie:
Fischer RS 11
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Slalomowe / Gigantowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
153;
Parametry:
122-74-103 (153cm);
Promień:
12,5 (153cm);
Środek:
74 (153cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Następca legendarnego już modelu Fischer Progressor 800. Narty zostały wyposażone w nowe zdobycze technologiczne Fischer'a Air Tec oraz Razor Shape.

Air Tec to najnowsza konstrukcja rdzenia narty wywodząca się z narciarstwa biegowego. Frezowana struktura rdzenia sprawia, że jest on 25% lżejszy.

Natomiast nowa konstrukcja Razor Shape nadaje nowy kształt "brzytwy" ścianom bocznym narty.

Powoduje on, że zmniejszeniu uległa całkowita masa nart przy jednoczesnym polepszeniu osiągów jezdnych, dzięki zredukowanej powierzchni styku narty ze śniegiem.

Nie ważne na jakie warunki trafisz na trasie, te narty nie zawiodą Cię nigdy Idealna propozycja dla osób szukających uniwersalnej narty o mocnej konstrukcji z drewnianym rdzeniem.

W nartach znajdziemy oczywiście sławny już Dual Radius System powodujący optymalną inicjację krótkiego skrętu przy jednoczesnej stabilności przy jeździe średnim i długim łukiem.

Do wszystkich tych cech dodano Rocker który powoduje, że zainicjowanie skrętu jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

W nartach zastosowano tzw. "skórę węża" - powierzchnia nart posiada fakturę i jest chropowata przez co jest dużo bardziej odporna na zarysowania niż narty lakierowane, gładkie.

Narty posiadają ochronne noski na czubkach nart, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami.


Opis serii Fischer High Performance - Progressor :

W grupie High Performance Fischer oferuje połączenie w jednym modelu geometrii charakterystycznych dla nart slalomowych i gigantowych.

Jest to możliwe dzięki Systemowi Dual Radius, który umożliwia szybką inicjacją skrętu jak w slalomkach i wycinanie precyzyjnych długich łuków jak w nartach gigantowych.

Pełna kontrola nad nartami - zarówno podczas jazdy krótkim jak i długim skrętem to jest zadanie nart z grupy High Performance.


Technologie :

- Dual Radius System : Różne promienie na czubku nart i tylnym ogonie zapewniają szybszą inicjację skrętu i wyjątkową wydajność zarówno na długich, jak i krótkich zakrętach.- Evo SS : Następca technologii Snake Skin ( skóra węża ) - twarda, chropowata powierzchnia laminatu narty przypominająca papier ścierny. Dzięki temu narty są jeszcze lepiej zabezpieczone przed zarysowaniem i uszkodzeniami.- On-Piste Rocker : Wcześniejsze wygięcie dziobu nart sprawia że inicjacja skrętu jest łatwiejsza i wymaga niewielkiego nakładu siły.- Sandwich Sidewall Construction : Drewniany rdzeń ścięty pod kątem prawie 90 stopni gwarantuje lepszą stabilność podczas szybkich ciasnych skrętów na oblodzonym stoku.- Tip Protector : Ochraniacze dziobów nart. Zapobiegają przed uszkodzeniem i rozwarstwieniem się nart, wpływając znacząco na ich żywotność.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również