narty KASTLE MX 83, woodcore, titan ULTRA light, WHITE/black + Kastle K12 Cti ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 67%
5 525 zł

1 875 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY_1205
Producent:
KASTLE
Wiązanie:
Kastle K12 Cti
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Typ nart:
Freeride / Freestyle / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
153;
Parametry:
125-83-109 (153cm);
Promień:
13 (153cm);
Środek:
83 (153cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty MX 83 doskonała konstrukcja uniwersalnych nart allmountain. Deski szalenie skuteczne, które bardzo bezpośrednio i precyzyjnie inicjują wiraże oraz są niezwykle stabilne przy szybkiej jeździe. Fantastyczne dla wszystkich, którzy nie mogą posiadać więcej niż jednej pary nart, a potrafią dobrze jeździć.


Technologia :

Dzięki sprawdzonym technologiom inspirowanych zawodami Pucharu Świata i wykorzystywaniem tylko najlepszych surowców, tworzymy unikalne narty wykonane w Austrii, dla każdej kategorii narciarstwa. Wyrafinowana konstrukcja Sandwich-Sidewall i opatentowane technologie tworzą nowe standardy jakości i wydajności nart.

- Woodcore – Rdzeń Drewna : Każda narta Kästle jest zbudowana z najlepszego drewnianego rdzenia, wyprodukowana z dokładnością co do jednej dziesiątej milimetra. Pozwala to kontrolować wagę, chłonność nart, co w rezultacie daje trwały produkt o bardzo wysokiej jakości.
Typ drewna lub połączenie różnych ich rodzajów są indywidualnie dopasowywane do każdej linii modelu, w oparciu o zamierzone zastosowanie nart. Gwarantujemy niepowtarzalną jakość połączonej z niezwykłą wydajnością.- Hollowtech : Opatentowana i kluczowa technologia Kästle, jest wyjątkowa w produkcji sprzętu narciarskiego.Usuwając niepotrzebne warstwy z przodu nart sprawiamy, że są one lżejsze.
Dzięki tej technologii: narta osiąga do 30% amortyzacji, narty są bardziej stabilne, sterowanie jest bardziej precyzyjne a całkowity ciężar zmniejszony.
W sezonie wyposażamy wszystkie narty w najnowocześniejszy – HOLLOWTECH 2.0- każdy adapter Hollowtech dopasowujemy rozmiarem do indywidualnych linii modelu.

- Konstrukcja Sandwich – Sidewall : Wykorzystujemy konstrukcję Sandwich-Sidewall zaczerpniętą z zawodów alpejskich. Zastosowanie tej technologii jest cechą wyróżniającą wszystkie nasze modele nart.
Taka konstrukcja zapewnia nartom marki Kästle optymalną elastyczność i odpowiednią sztywność skręcania. Dzięki bezpośredniej transmisji siły na krawędzie nart zapewniają całkowitą kontrolę nawet przy dużej prędkości.
Produkujemy zarówno klasyczne narty SANDWICH-SIDEWALL jak i narty SEMI-CAP SANDWICH-SIDEWALL, w których górny Titanal chroni krawędź nart.

- Elliptical Radius : Każdy model został tak zaprojektowany, aby mieć własny promień skrętu, który opiera się na zamierzonym zastosowaniu przez narciarzy, dostosowując go do stylu narciarskiego. Kształt promienia określa, jak szybko i agresywnie narciarz wchodzi i kończy się skręt. - Graphite Sinter Base : Kästle wykorzystuje w swojej kolekcji bardzo wysokiej jakości ślizg UHM używany podczas zawodów. Wynikiem tego materiału są: doskonałe właściwości ślizgowe i woskowe.- Camber – Wygięcie : Produkujemy narty o klasycznym pochyleniu i rozróżniamy dwa rodzaje wygięcia nart STANDARD CAMBER oraz LOW CAMBER:

  • W STANDARD CAMBER centralna część narty jest wyraźnie podniesiona, a punkty styku skierowane na śnieg są położone daleko od siebie. Krawędź rzeczywista jest dłuższa dzięki czemu narta obraca się szybko i precyzyjnie.
  • W LOW CAMBER centralna część narty jest nieco podniesiona, a punkty styku przemieszczone są w kierunku środka narty. Krawędź rzeczywista jest mniejsza przez co narta jest bardziej przyjazna i zwrotniejsza.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również