deska snowboardowa SALOMON OH YEAH, WOODCORE, sidewall, FLAT/camber
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 48%
1 775 zł

925 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SNB_18125
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Flat / Camber
Długość:
151;
Parametry:
28,9-24,5-28,9 (151cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z wyborem w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

Salomon Oh Yeah

Deska snowboardowa Salomon Oh Yeah to idealny parkowy wybór dostępny w przyjaźniejszym pułapie cenowym. Model ten wzorowany na doskonale recenzowanym od lat modelu Gypsy zyskał szerokie grono entuzjastek, które wybierają ją jako wszechstronna deskę freestyle’ową, która sprawdzi się w każdych warunkach i jednocześnie nie zrujnuje domowego budżetu.

Wiedząc, że jest to model wzorowany na wielokrotnym zwycięzcy testu Good Wood – modelu Gypsy, który ugruntował swoją pozycję na rynku będąc synonimem progresywnej freestyle’owej deski - powinnaś poważnie pomyśleć nad wyborem Oh Yeah.

Styl jazdy

Oh Yeah jest świetną freestyle’ową deską, to doskonały parkowy kompan, który nie zawiedzie Cię nawet podczas najtrudniejszych tricków. Model ten to twin tip będący połączeniem profili rocker, camber i flat tworząc Rock Out Camber czyli autorski profil występujący w kilku modelach desek od Salomon Snowboards.

Profil ten zawiera płaski odcinek pomiędzy wiązaniami, camber w rejonie stóp by poprawić stabilność i szybkość reakcji oraz rocker przy nose’ie i tail’u. Jeżeli poszukujesz modelu, który pozwoli Ci wnieść twoja freestyle’ową jazdę na wyższy poziom właśnie go znalazłaś.

Charakterystyka modelu

Deska snowboardowa Salomon Oh Yeah to deska snowboardowa, której cechą charakterystyczną jest duży pop, który generowany jest przez profil rdzenia – Popster, który nada Twojej jeździe prawdziwy deskorolkowy feeling.

Salomon Oh Yeah jest deską łatwą w prowadzeniu, której zalety docenisz gdy zabierzesz ją w jej naturalne środowisko czyli na przeszkody. Prócz tego model ten świetnie nadaje się do nauki wszelkiego rodzaju butterów – to prawdziwa deska snowboardowa stworzona do zabawy.

Flex deski Salomon Salomon Oh Yeah

Salomon Oh Yeah to deska o średnim flexie dzięki czemu jest ona stabilna i reaktywna dzięki czemu każdy kto wsiada na nią pierwszy raz potrafi doskonale się odnaleźć.

Oh Yeah prowadzi się łatwo i precyzyjnie a docenią ja panie, którzy celują w progres w snowparku ale również te osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki na desce ale już wiedzą, że ich kolejnym krokiem będzie nauka podstaw frestyle’owej jazdy.

Kobiety wybierające model Salomon Oh Yeah chwalą liberalność deski ale też doskonałą grafikę, wobec której nie możesz przejść obojętnie. Panie początkujące i średniozaawansowane powinny być zadowolone z wyboru tego modelu.

Producent określa sztywność swojego produktu jako 3.

Budowa modelu Salomon Oh Yeah

Deska snowboardowa Salomon Oh Yeah w swojej budowie opiera się na rdzeniu Aspen Strong Core, którego długo selekcjonowane drewno ma certyfikat FSC, ma wysoka jakość i niską wagę co przekłada się również na stosunkowo małą masę całej deski. Rdzeń deski zabezpieczony został włóknem szklanym Biax MD o średniej gęstości co gwarantuje trwałość użytkowania.

Model ten zaopatrzony został w autorski dla Salomon Snowboards system redukcji drgań Rubber Pads czyli gumowe wkładki o grubości 2mm które widoczne są gdy spojrzymy na ABS deski. To rozwiązanie pomaga zredukować drgania jak i uderzenia boczne rozprowadzając je po całej długości krawędzi.

Krawędzie w desce snowboardowej Oh Yeah mają zróżnicowany kąt – nose i tail deski mają kąt krawędzi zmniejszony o 2 stopnie w kluczowych fragmentach taliowania za wyjątkiem odcinka między wiązaniami gdzie różnica wynosi 3 stopnie. Zapewnia to pełne trzymanie na krawędzi ale też dużą swobodę w snowparku.

Model ten uzupełniony jest o ślizg tłoczony wykończony strukturą Standard Stone Finish. Takie rozwiązanie jest wyjątkowo trwałe, nie wymaga częstej konserwacji i jest idealne na każdy rodzaj śniegu.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również