deska snowboardowa SALOMON RUMBLE FISH, RADIAL, Woodcore, bamboo, CORK, ROCKOUT/camber
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 54%
2 100 zł

975 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SNB_18133
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Camber
Długość:
152;
Parametry:
28,7-24,3-28,7 (152cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z wyborem w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE

Salomon Rumble Fish

Deska snowboardowa Salomon Rumble Fish to model, który zyskuje coraz większe grono entuzjastek, które chcą połączyć zamiłowanie do jazdy poza trasami z okresowym pobytem w snowparkach i tradycyjna techniczną jazdą. Rumble Fish jest lekką i zwrotna deską o średnim flexie dającą fun z jazdy w każdych warunkach śniegowych.

Styl jazdy

Snowboardzistki wybierają model Rumble Fish gdyż jest to deska, która idealnie sprawdza się kiedy wybieramy się w nieznane w poszukiwaniu miejsc gdzie pozostawimy swój pierwszy śnieżny ślad. Model ten to prawdziwy twin tip oparty na profilach rocker, camber i flat tworząc Rock Out Camber czyli autorski profil występujący w kilku modelach desek od Salomon Snowboards.

Profil ten zawiera płaski odcinek pomiędzy wiązaniami, camber w rejonie stóp by poprawić stabilność i szybkość reakcji oraz rocker przy nose’ie i tail’u. Jeżeli poszukiwałaś zaawansowanego modelu, który pozwoli Ci czuć się pewnie w każdych warunkach śniegowych to właśnie go znalazłaś.

Charakterystyka modelu

Rumble Fish daje się poznać jako świetna deska to technicznej jazdy, carvingu ale też wycieczek poza trasę. Jest deską snowboardową, którą charakteryzuje duża reaktywność co przekłada się bezpośrednio na szybkość reakcji w każdych warunkach.

Cecha charakterystyczną Rumble Fish’a jest duży pop, który generowany jest przez profil rdzenia – Popster Booster, który zawiera w swojej budowie karbonowe wstawki na nose’ie i tail’u dzięki czemu deska ta jest lekka i ma ogromny pop.

Flex deski

Salomon Rumble Fish to deska o średnim flexie zupełnie wystarczającym by uczynić ten model bardzo wszechstronnym freestyle’owym produktem. Panie wybierające otrzymują gwarancję niezawodności w każdych warunkach bez względu na przygotowanie stoku bądź ilość śniegu po świeżym opadzie. Rumble Fish skierowany jest do osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych a producent deklaruje sztywność modelu jako 5.

Budowa modelu Salomon Rumble Fish

Na sukces modelu Salomon Rumble Fish składa się przede wszystkim rdzeń rdzeń typu Ghost Green Core będący najlżejszym rdzeniem Salomon Snowboards. Jego niska waga, duża trwałość i ukierunkowanie na zoptymalizowanie pop’u nie tracąc realnej sztywności

Wartym odnotowania jest fakt, że projektanci zlikwidowali również tradycyjne ścianki ABS zastępując je wodoszczelnymi bambusowymi elementami tworząc w pełni ekologiczna wersję Royal Rubber Rails czyli Royal Cork Rails.

Krawędzie w desce snowboardowej Salomon Rumble Fish mają zróżnicowane kąty. Kąt krawędzi zmniejszony został o 1 stopień w kluczowych fragmentach taliowania za wyjątkiem odcinka między wiązaniami, gdzie różnica wynosi 2 stopnie. Dzięki takiemu zabiegowi Rumble Fish jeszcze lepiej i stabilniej zachowuje się w skręcie.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również