kask narciarsky/snowboardowy SALOMON JIB Black/blue, regulowany
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 72%
350 zł

100 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
HELM_1705
Producent:
SALOMON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Bestsellery:
Bestsellery
Obwód głowy:
51; 52; 53; 54; 55;

Model Jib skierowany jest do riderów poszukujących uniwersalnego, lekkiego i komfortowego kasku. To wybór osób poszukujących doskonałej ochrony podczas jazdy w parku, jak i poza trasą. Model ten wykonany w technologii wtryskowej czyli połączeniu odlewanej dolnej części skorupy z natryskiwaną górą co pozwoliło zwiększyć wytrzymałość kasku.

Dzięki temu energia ewentualnego uderzenia jest amortyzowana i skutecznie rozprowadzana na cały kask. Produkt posiada pełną regulację co pozwala na idealne dopasowanie go do głowy, uchwyt stabilizujący pozycję gogli podczas jazdy oraz ciepłe, odpinane nauszniki pozwalające chronić uszy podczas mrozów.

Model Jib wyposażony jest w 11 otworów wentylacyjnych zapewniających doskonały przepływ powietrza (Airflow concept). Produkt posiada certyfikaty CE-EN1077/ASTM F-2040 wydane przez organizacje uprawnione do testowania produktów pod kątem spełniania europejskich (CE) i amerykańskich (ASTM) norm bezpieczeństwa i przyznawania im świadectw zgodności.

Formowana wtryskowo skorupa ABS + EPS - zapewnia znaczną wytrzymałość, amortyzację oraz odporność na uderzenia i przebicie.


- System dopasowania z pokrętłem regulacji.

- System Airflow : kanaliki wentylacyjne biegnące po wewnętrznej stronie skorupy zapewniają równomierny przepływ powietrza wokół głowy.

- Nadaje się do zdjęcia/prania - większa higiena : łatwa do wyjęcia, w pełni nadająca się do prania wkładka.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również