deska snowboardowa BURTON PROCESS EXPERIENCE white/black, woodcore, ALL mountain, CAMBER/flat ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 44%
2 400 zł

1 350 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
SN190064
Producent:
BURTON
Dla kogo:
Unisex /Męskie
Profil:
Flat / Camber
Bestsellery:
Bestsellery
Długość:
144;
Parametry:
28,1-24,2-28,1 (144cm);

Krawędzie i ślizgi w obowiązkowym stanie.

CENA JEST BEZ WIĄZANIA: Wiązanie można dokupić zgodnie z przepisami w sekcji WIĄZANIA SNOWBOARDOWE.

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<p>

Czas się rozluźnić i trochę zabawić. Postępuj zgodnie z naukami niedźwiedzia Gary'ego i po prostu trochę się zrelaksuj, stary. Deska snowboardowa Burton Process to lekka deska bliźniacza z maślanym profilem flex oraz zaokrąglonym czubkiem i ogonem, zapewniającym natychmiastowy dostęp do wszystkich wyciskań i prostych zakrętów w Twoim repertuarze. Proces jest niezwykle zabawny i zabawny, a nawet najnudniejszy bieg w górach może zamienić się w festyn śmiechu, składający się z trików na płaskim terenie i świetnej zabawy.

Typ rockera

PurePop Camber – ewolucja tradycyjnego kształtu camber, profil PurePop Camber zawiera subtelne płaskie strefy tuż obok stóp, aby wzmocnić pop i dodać zabawy do chwytu i reakcji camber. Sekcje końcówki i ogona o wczesnym wzroście kręcą się i unoszą, nie zacinając się.

Przewód

Twin Flex – Flex jest idealnie symetryczny od czubka do ogona, co zapewnia zrównoważoną jazdę, która jest równie wszechstronna zarówno w wersji regularnej, jak i typu switch.

Osobowość – zabawna – średnia

Kształt

Twin – Idealnie symetryczny, zapewniający zrównoważoną jazdę, która jest równie wszechstronna, zarówno zwykła, jak i typu switch. Jib, spin, tupnięcie i masło z większą równowagą mobilności freestyle'owej i kociej stabilności, niezależnie od tego, w którą stronę skierujesz.

Pro-Tip – zwężająca się grubość końcówki i ogona zmniejsza wagę zamachu, ułatwiając mobilność.

Scoop – to przesadnie wygięte końcówki i ogony podkręcają krawędzie, zapewniając luźniejsze, bardziej wyrozumiałe wyczucie, które dodaje zabawy bez zaczepiania się podczas jazdy na wszystkim, od boxu sięgającego do kolan po puch sięgający szyi.

Rdzeń

Rdzeń Super Fly II™ 700G z certyfikatem FSC™ – Mocniejsze i lżejsze drewno ukierunkowane jest na określone obszary rdzenia, aby zapewnić pop, wytrzymałość i zmniejszoną wagę.

Dualzone™ EGD™ – Słoje drewna rozmieszczone są wzdłuż krawędzi palców i pięty w dwóch ciągłych strefach, prostopadłych do pozostałej części rdzenia drewnianego, co zapewnia spójne trzymanie krawędzi i dodatkową wytrzymałość.

Squeezebox – najbardziej wszechstronny profil Squeezebox firmy Burton poprawia pop i wydajność dzięki zrównoważeniu grubszych, mocniejszych sekcji rdzenia z cieńszymi, bardziej elastycznymi sekcjami. Energia jeźdźca jest przenoszona na zewnątrz spod stóp, energetyzując dziób i ogon, jednocześnie czyniąc deskę bardziej zwrotną, stabilniejszą i łatwiejszą w sterowaniu.

Laminaty

Włókno szklane Triax™ – wszechstronna elastyczność i reakcja na wszystko, od mini do mega shred.

Baza

Spiekana baza – trwała i bardzo porowata, zapewnia dodatkową trwałość i doskonałą absorpcję wosku, zapewniając lepszy ogólny poślizg.

Krawędzie

Krawędzie Frostbite – Frostbite rozciąga się nieco pod wiązaniami, zapewniając doskonałe trzymanie krawędzi w twardych, oblodzonych warunkach. Potężne, gdy ich potrzebujesz, zabawne, gdy ich nie potrzebujesz, Frostbite Edges są głodne twardego opakowania, a jednocześnie pozostają gładkie, płynne i wybaczające.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również