buty narciarskie dla dzieci ATOMIC WAYMAKER JR R2 orange, THINSULATE insulation
Używane wyprzedane
Rabat 57%
575 zł

250 zł

Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LK190001
Producent:
ATOMIC
Dla kogo:
Dziecięce / Juniorskie
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Typ butów narciarskich:
All mountain

„(Opis produktu został automatycznie przetłumaczony przez tłumacza Google)”<\p>

Szukasz miękkich i wygodnych butów dla swojego małego shredera? Nie szukaj dalej niż buty narciarskie Atomic Waymaker Jr. R2. Wykonane z miękkiego flexu i wyposażone w izolację 3M Thinsulate zapewniającą dodatkowe ciepło, może wreszcie spędzać mniej czasu na wierceniu się w butach, a więcej na rozdzieraniu ich na stoku.

Uważaj, świecie, twój mały koleś będzie nie do zatrzymania w butach narciarskich Atomic Waymaker Jr. R2.

Pasować

Junior Fit

Regulacja rozmiaru – dzięki wkładce do regulacji rozmiaru znajdującej się w każdym bucie dziecięcym możesz dodać do buta dodatkowe pół rozmiaru, kiedy tego potrzebujesz. Dzięki temu but wytrzymuje dłużej w miarę wzrostu stopy.

Przewód

Flex: 20 – Miękki flex dla juniorów.

Progresywna konstrukcja mankietu – w miarę zwiększania się rozmiaru butów zmienia się poziom wsparcia w mankiecie, a wraz z nim poziom elastyczności.

Liniowiec

Bronze Junior Liner – charakteryzuje się asymetryczną konstrukcją buta wewnętrznego z asymetrycznym językiem, noskami, kształtem kołnierza i wysokiej jakości materiałami podszewkowymi.

Izolacja 3M™ Thinsulate™ – zastosowanie bardzo cienkich włókien izolacyjnych pozwala Thinsulate™ zatrzymać więcej ciepłego powietrza w cieńszej warstwie, nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

Zdezynfekowana wkładka

Materiały i projekty skorupy

Skorupa – poliuretan

Mankiet – poliuretan

Klamry

Klamry dziecięce z poliwęglanu

Węższe klamry – klamry w butach juniorskich mają węższy zatrzask, który zapobiega stykaniu się klamer i drapaniu ich o siebie.