narty damskie HEAD LIGHT JOY 2019 GRAPHENE, LIBRA, titan + Tyrolia SLR 9.0 ( TOP stan )
Używane wyprzedane
Rabat 54%
1 925 zł

900 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Out of stock
Referencje:
LY190082
Producent:
HEAD
Wiązanie:
Tyrolia SLR 9.0
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty Light Joy to kolejny reprezentant kobiecej linii HEAD JOY.
Połączenie wyjątkowego designu i wysokich osiągów zapewniło całej serii JOY silną pozycję na rynku i stała się najchętniej wybieraną nartą kobiecą.

Head’y Joy’e zostały zaprojektowane w taki sposób, aby perfekcyjnie spełniać potrzeby najbardziej wymagających kobiet.
Model dedykowany jest średniozaawansowanym narciarkom preferującym dynamiczną jazdę krótkim slalomowym skrętem.

Head’y charakteryzują się niewielką wagą oraz łatwością w prowadzeniu, dzięki czemu są idealną propozycją do całodziennej jazdy.
Kolorowa szata graficzna wyróżnia je na tle pozostałych, tradycyjnych modeli.

- Woodcore Composite – Konstrukcja Z Rdzeniem Drewnianym :Ideału prowadzenia dopełnia konstrukcja z rdzeniem drewnianym Woodcore Composite , który gwarantuje sztywność poprzeczną oraz sprężystość na wysokim poziomie.Rdzeń został wykonany z drewna Karuba sprawiając, że narty są trwałe oraz stabilne także podczas rozwijania większych prędkości.Zastosowanie tego rodzaju drewna dodatkowo pozwoliło zredukować wagę nart, co wpływa na możliwość łatwiejszego prowadzenia.


- Konstrukcja Lyt Tech – Redukcja Wagi :

Oparta na najnowocześniejszych materiałach konstrukcja Lyt Tech oferuje doskonałą kombinację Graphene, rdzenia drewnianego Karuba i superlekkiego carbonu zapewnia idealną wytrzymałość, trwałość i niską wagę. Rezultatem zastosowania takiego rozwiązania konstrukcyjnego jest ekstremalna wydajność i fantastyczna reaktywność.HEAD korzysta z najlżejszego i najbardziej wytrzymałego materiału na Ziemi, aby nieustannie przełamywać konwencję i tworzyć specjalistyczne rozwiązania w najczystszej postaci.Narty i buty Lyt Tech zostały opracowane w jednym celu: zapewnić porywające osiągi, bez wysiłku przy jak najniższej wadze sprzętu.

- Technologia Era 3.0 – Stabilność Prowadzenia Oraz Tłumienie Drgań :Istotną rolę w funkcjonalności oraz precyzji prowadzenia nart Easy Joy odgrywa technologia ERA 3.0, która łączy ze sobą trzy następujące cechy:
- Rocker - ułatwia sterowanie i zwiększa uniwersalność w miękkim śniegu,
- Progresywny Promień Skrętu - pozwala na pełen kontakt krawędzi ze śniegiem podczas skrętu,
- Piezoelektryczne Włókna niwelują nadmierne wibracje.Całość sprawia, że narty Head Easy Joy są bardzo łatwe w prowadzeniu i nie wymagają dużych nakładów sił.

- Allride Rocker – Profil Narty Z 20% Rockerem :

Rocker został podniesiony aż o 20% i połączony z klasycznym camberem 80%, dzięki czemu narty Head Easy Joy sprawdzają się zarówno na przygotowanych stokach, jak i trasach rozjeżdżonych.Rocker jako sztuczne dociążenie narty poprzez uniesienie dziobów(20%) pomaga w inicjowaniu skrętu oraz w wejściu w krawędź.Jazda nigdy jeszcze nie była tak łatwa i przyjemna.