narty damskie ROSSIGNOL FAMOUS 6 2019, VAS carbon, Light woodcore + Look Xpress 11 ( TOP stan )
Delivery
Używane W MAGAZYNIE
Rabat 56%
2 525 zł

1 125 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190350
Producent:
ROSSIGNOL
Wiązanie:
Look Xpress 11
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Rekreacyjny / Zaawansowany / Ekspert
Długośc nart:
142; 156;
Parametry:
126-74-110 (142cm); 126-74-110 (156cm);
Promień:
10 (142cm); 12 (156cm);
Środek:
74 (142cm); 74 (156cm);

Krawędzie i ślizgi w doskonałym stanie.

Narty damskie ROSSIGNOL FAMOUS 6 z grupy On Piste przeznaczone dla narciarek, które uwielbiają rekreacyjną jazdę i wykazują znajomość podstaw techniki.

Wyjątkowo delikatne narty wykonane z drewna paulowni, przez co osiągają nawet o 20% mniejszą wagę niż standardowy sprzęt, jak i wykazują wyjątkowo elastyczność podczas jazdy.

Oznacza to między innymi szybkie przechodzenie z krawędzi na krawędź podczas skrętów oraz prowadzenie nart podczas zjazdów bez większego wysiłku. Sprawdzają się na trasach, które uprzednio zostały przygotowane.

Dzięki nim można odczuć komfort na średnio stromych stokach. Rozwijają przyjemne prędkości, korzystając z mocy technologii Power Turn Rocker. To niezwykle lekkie narty, których serce wyprodukowane zostało we Francji.

- Oversized Sidecut : Konstrukcja nart o agresywnie taliowanym, carvingowym kształcie, połączona z nadzwyczaj mocno poszerzoną konstrukcja, również w obrębie dziobów i piętek. Budowa taka daje możliwość bezproblemowego czucia i trzymania krawędzi, pełną precyzję jazdy, stabilność i doskonałą energię.

- Minicap Sandwich : Konstrukcja, w której wykorzystywany jest wytrzymały, stabilny , drewniany rdzeń, wraz ze ściankami bocznymi o kącie nachylenia 30 stopni i wzmocnieniu przy pomocy dodania do niego włókna szklanego. Budowa taka wzmacnia całkowitą wytrzymałość sprzętu, przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi nart, co znacznie wpływa na procesy zmiany krawędzi.

- Light Wood Core : Technologia wykorzystująca rdzeń wykonany z niezwykle lekkiego drewna Paulowni. Jako że jest ono lżejsze o nawet 30% od innych gatunków, narty z takim rdzeniem mają znacznie zmniejszoną masę. Dzięki temu uzyskany produkt staje się bardzo łatwy w prowadzeniu, nie tracąc na swojej wytrzymałości.

- Poplar Wood Core : Konstrukcja ścian bocznych typu ABS z drewna topoli daje wsparcie ze wspaniałą progresywnością i bezpieczeństwem. Efektywna budowa wzmocniona karbonową taśmą dla maksymalnej zwinności i zdolności do transferu wsparcia i jak najlepszego trzymania, by zapewnić narciarzowi stale ekscytujące doznania.

- Sidewall : Konstrukcja polega na połączeniu poziomo rozmieszczonych warstw materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) ze ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i dynamiczne.

PODOBNE PRODUKTY

Klienci kupili również