narty damskie SALOMON W-MAX 8, woodcore, carver rocker, pulse pad + Salomon Mercury 11

Używane W MAGAZYNIE polecamy
Rabat 65%
2 625 zł

925 zł

PYTANIE DO PRODUKTU ?
Dodaj do listy życzeń
Dostępność:
Z magazynu
Referencje:
LY190100
Producent:
SALOMON
Wiązanie:
Salomon Mercury 11
Dla kogo:
Damskie
Typ nart:
Slalomowe / All mountain / All round
Typ narciarza:
Początkujący / Rekreacyjny / Zaawansowany
Długośc nart:
148;
Parametry:
120-73-107 (148cm);
Promień:
11 (148cm);
Środek:
73 (148cm);

Główne krawędzie i płoza w doskonałym stanie.

Siła na żądanie podczas jazdy All Mountain Dzisiaj dobre narty typu All Mountain są poszukiwane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Narciarze oczekują od nich znakomitego wykreślania krawędziami w zmrożonym śniegu tak samo jak na dobrze przygotowanym stoku i najlepiej jeszcze poza trasą... Dobra informacja. To są właśnie takie narty

Pełny drewniany rdzeń wzmocniono warstwą bazaltu, który zapewnia lepszą kontrolę, więcej pewności i doskonałe trzymanie krawędzi. Dodatkowo dzięki zastosowaniu profilu All-Terrain Rocker narty ułatwiają inicjację skrętu i oferują łatwe i precyzyjne sterowanie.

Mocniej uniesione przody i delikatnie uniesione piętki nart. All Terrain Rocker 2.0 dodaje nartom wszechstronności i zapewnia kontrolę jazdy w zróżnicowanych warunkach all mountain. Umieszczony w centralnej części nart camber gwarantuje stabilność i dynamikę oraz mocne trzymanie krawędzi na twardym podłożu. Podwójny Rocker to świetne tłumienie nierówności terenu, łatwe zapoczątkowanie skrętu, zwrotność przy płaskim ułożeniu nart. Słowem - zwiększona kontrola i manewrowość w każdych warunkach.

Konstrukcja / Rdzeń : - Full Sandwich Sidewalls- Woodcore

Rocker :

- All-Terrain Rocker 2.0